fit-machine.cz

Aminokyseliny Nutrend AAKG Compressed Caps, 120 kapslí

Tento levný kus Aminokyseliny Nutrend AAKG Compressed Caps, od top značky Nutrend získáte bezpečně online ve slevě! V akci za 440 Kč.
EAN: 8594073178848
Aminokyseliny Nutrend AAKG Compressed Caps

Aminokyselina L-arginin spojená s alfa-ketoglutarátem v podobě praktických a přenosných kapslí.. Pro ideální dávkování AAKG přinášíme aminokyselinu L-arginin spojenou s alfa-ketoglutarátem v podobě praktických a přenosných kapslí. Kapsle z kvalitní čištěné želatiny je velmi dobře stravitelná a obsahuje přesnou porci účinné látky.

L-arginin je aminokyselina s nejvyšším zastoupením dusíku a je významnou součástí komplexní bílkoviny. Vhodným příjmem bílkoviny se zajistí obnova kosterního svalstva za předpokladu udržení dusíkové rovnováhy. Sportovci tento produkt vyhledávají zejména pro syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tím spojenou lepší vazodilataci. Vazodilatace je rozšíření cév, díky kterému dojde k zvýšení krevního průtoku a ke zlepšení dodávky kyslíku a živin do svalů, které pak dokážou pracovat ve větší intenzitě.

1 100 mg AAKG v kapsli
praktická forma
lehce vstřebatelné kapsle

AAKG COMPRESSED CAPS je určen:

pro intenzivní fyzický výkon
pro intenzivně trénující sportovce

Doporučené dávkování produktu AAKG COMPRESSED CAPS: užijte 1 kapsli 60 minut před fyzickým výkonem a 1 kapsli ihned po fyzickém výkonu. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití AAKG COMPRESSED CAPS: dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte!

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení: L-arginin-alfa-ketoglutarát, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), plnidlo stearan hořečnatý, protispékavá látka oxid křemičitý.

Nutriční hodnoty: 

 AAKG COMPRESSED CAPS

100 g
1 kapsle
2 kapsle

L-arginin-alfa-ketoglutarát

85 271 mg
1 100 mg
2 200 mg

1 kapsle: 1 290 mg

hmotnost obsahu balení: 154,8 g