fit-machine.cz

Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Plus

Tento kvalitní produkt Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso od známé kvalitní značky Insportline snadno seženete v naší internetové nabídce za super peníze! Aktuálně za super cenu 6 190 Kč.
EAN: 8596084005533
Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso

Robustní a stabilní konstrukce, vhodné i pro vyšší váhové kategorie, tyč pro zajištění nohou.. Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Plus, známé také jako rekonvalescenční lavice či inverzní stůl, je pomůcka, která byla vyvinuta pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře.

Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu v sedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Tím dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla. Nejčastěji se jedná o přetížení meziobratlových plotének, přetížení kyčelních kloubů, vnitřních orgánů nebo žilního oběhu dolních končetin.

Tyto důsledky může odstranit ten nejpřirozenější způsob, kterým je obrácená poloha těla. Autotrakční lehátko Vás dokáže plynule přetočit do pozice, kdy hlavou směřujete směrem k zemi. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla.

Při pravidelném používání rovněž dochází k uvolňování zablokovaných zad i k uvolňování dýchacích cest. Relaxaci na inverzním stole inSPORTline Inverso Plus doporučují nejen maséři, ale také lékaři zabývající se rekonvalescencí těla.

Konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Inverso Plus je vyrobena z odolného ocelového materiálu, který ve spojitosti s měkkou podložkou vytváří maximální komfort při cvičení. Nosnost 136 kg a nastavitelná tyč pro zajištění nohou jsou další přednosti stolu.

Díky těmto vlastnostem a blahodárným účinkům na páteř či klouby je autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Plus oblíbeným a vyhledávaným modelem.Technický popis:

inverzní stůl – rekonvalescenční lavice
elegantně tvarovaný, odolný rám z uhlíkové oceli
průměr rámové konstrukce: 5 cm
polstrovaná opěrka zad i hlavy
povrch ze syntetické kůže
výška polstrování: 4 cm
nastavitelný úhel inverze s nylonovým bezpečnostním pásem
nastavitelná tyč pro zajištění nohou
fixační válce v oblasti chodidel
stylově tvarovaná pogumovaná madla
protiskluzové podlahové stabilizátory
doporučená výška postavy: 147-198 cm (22 stupňů nastavení)
rozměry: d148 x š78 x v160 cm
nosnost: 136 kg
hmotnost: 27,5 kg
vhodné pro pravidelné domácí využití

Účinky: 

prevence a uvolnění při bolestech zad a páteře
aktivní uvolňování svalového napětí
uvolňování dýchacích cest
pomáhá při přetížení žilního oběhu dolních končetin
pomáhá při přetížení meziobratlových plotének
pomáhá při přetížení kyčelních kloubů
pomáhá při přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)