fit-machine.cz

Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Profi

Tento kvalitní a levný výrobek Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso od značky se skvělou pověstí Insportline pořídíte zde teď v akci! Ve skvělé akci za 11 490 Kč.
EAN: 8596084005540
Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
11 490

Robustní a stabilní konstrukce, vhodné pro profesionální využití, vhodné i pro vyšší váhové kategorie, tyč pro zajištění nohou.. Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Profi, známé také jako rekonvalescenční lavice či inverzní stůl, je pomůcka, která byla vyvinuta pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře. Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu v sedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Tím dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla. Nejčastěji se jedná o přetížení meziobratlových plotének, přetížení kyčelních kloubů, vnitřních orgánů nebo žilního oběhu dolních končetin.

Tyto důsledky může odstranit ten nejpřirozenější způsob, kterým je obrácena poloha těla. Autotrakční lehátko Vás dokáže plynule přetočit do pozice, kdy hlavou směřujete směrem k zemi. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla. Při pravidelném používání rovněž dochází k uvolňování zablokovaných zad i k uvolňování dýchacích cest. Relaxaci na inverzním stole inSPORTline Inverso doporučují nejen maséři, ale také lékaři zabývající se rekonvalescenci těla.

Bytelná konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Inverso Profi je vyrobena z odolného ocelového materiálu, který ve spojitosti s měkkou a vysokou polstrovanou podložkou vytváří maximální komfort při cvičení. Nosnost 200 kg a nastavitelná tyč pro zajištění nohou patří mezi další přednosti lehátka. Díky těmto vlastnostem a blahodárným účinkům páteře či kloubů je autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Profi oblíbeným a vyhledávaným modelem.Technický popis:

inverzní stůl – rekonvalescenční lavice
odolný, masivní rám z uhlíkové oceli
rozměry rámu: 10×4 cm
polstrovaná opěrka zad i hlavy
povrch ze syntetické kůže
výška polstrování: 5 cm, u hlavy 7 cm
nastavitelný úhel inverze za pomoci 5-stupňového mechanismu (-5°, -25°, -50°, -75°, -90°)
nastavitelná tyč pro zajištění nohou
fixační válce v oblasti chodidel
pogumovaná madla
protiskluzové podlahové stabilizátory
doporučená výška postavy: 147-198 cm (12 stupňů nastavení)
rozměr: d155 x š82 x v156 cm
nosnost: 200 kg
hmotnost: 52 kg
vhodné pro pravidelné komerční využití

Účinky: 

prevence a uvolnění při bolestech zad a páteře
aktivní uvolňování svalového napětí
uvolňování dýchacích cest
pomáhá při přetížení žilního oběhu dolních končetin
pomáhá při přetížení meziobratlových plotének
pomáhá při přetížení kyčelních kloubů
pomáhá při přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)