fit-machine.cz

Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso

Tento velmi žádaný výrobek Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso od výrobce s dlouholetou historií Insportline jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Aktuálně v akci za 5 490 Kč.
EAN: 8595153671204
Autotrakční lehátko inSPORTline

Lehká, skládací a přenosná konstrukce, vhodné pro domácí využití, tyč pro zajištění nohou.. Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso, známé také jako rekonvalescenční lavice či inverzní stůl, je pomůcka, která byla vyvinuta pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře.

Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu v sedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Tím dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla. Nejčastěji se jedná o přetížení meziobratlových plotének, přetížení kyčelních kloubů, vnitřních orgánů nebo žilního oběhu dolních končetin.

Tyto důsledky může odstranit ten nejpřirozenější způsob, kterým je obrácená poloha těla. Autotrakční lehátko Vás dokáže plynule přetočit do pozice, kdy hlavou směřujete směrem k zemi. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla.

Při pravidelném používání rovněž dochází k uvolňování zablokovaných zad i k uvolňování dýchacích cest. Relaxaci na inverzním stole inSPORTline Inverso doporučují nejen maséři, ale také lékaři zabývající se rekonvalescencí těla.

Konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Inverso je vyrobena z odolného ocelového materiálu, který ve spojitosti s měkkou podložkou vytváří maximální komfort i stabilitu při cvičení. Nosnost 130 kg, nastavitelná tyč pro zajištění nohou či skládací mechanismus (podobně jako například u štaflí) pro jednodušší uskladnění jsou další přednosti stolu.

Díky těmto vlastnostem a blahodárným účinkům na páteř či klouby je autotrakční lehátko inSPORTline Inverso oblíbeným a vyhledávaným modelem.Technický popis:

inverzní stůl – rekonvalescenční lavice
odolný ocelový rám
průměr profilu rámové konstrukce: 3,5 cm
polstrovaná opěrka zad i hlavy
povrch ze syntetické kůže
tloušťka polstrování: 4 cm
výška zádové části: 79 cm
výška podhlavníku: 22 cm
nastavitelný úhel inverze s bezpečnostním pásem
nastavitelná tyč pro zajištění nohou
fixační válce v oblasti chodidel
jednoduchý skládací mechanismus (lze sklopit tak jako například štafle)
pogumovaná madla
doporučená výška postavy: 147-198 cm (20 stupňů nastavení)
rozměr: d145 x š69 x v145 cm (pozor: při svislé poloze vzhůru nohama a při nastavení maximální výšky může mít produkt výšku až cca 210 cm)
skladovací rozměry: d70 x š69 x v190 cm
nosnost: 130 kg
hmotnost: 21 kg
vhodné pro pravidelné domácí využití

 

Účinky: 

prevence a uvolnění při bolestech zad a páteře
aktivní uvolňování svalového napětí
uvolňování dýchacích cest
pomáhá při přetížení žilního oběhu dolních končetin
pomáhá při přetížení meziobratlových plotének
pomáhá při přetížení kyčelních kloubů
pomáhá při přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)

 

Komfortní zajištění
 

Lavice disponuje nastavitelnou tyčí, pomocí které snadno a rychle zafixujete chodidla. Pěnové válce navíc napomáhají vyšší stabilitě, díky čemuž máte větší pocit bezpečí a stability.
 

Pohodlná opěrka
 

Při cvičení je důležité cítit se co nejlépe. Tomu napomáhá kvalitní opěrka, která je 4 cm vysoká, měkká a vyrobena z odolných materiálů. Povrch je potažen syntetickou kůží, což zaručuje dlouholetou životnost a snadnou údržbu.
 

 Stabilní a odolná konstrukce
 

Maximální stabilitu a odolnost zaručuje ocelová konstrukce o průměru 3,5 cm, která nabízí až 130 kg nosnost. Vyšší stabilitě napomáhají i speciální protiskluzové patky, kterými jsou opatřeny nohy konstrukce. Speciální povrchová úprava pak chrání konstrukci před případnými škrábanci či odřeninám a zaručují tak dlouhodobou životnost.