fit-machine.cz

Balanční podložka inSPORTline Dome Big

Oblíbený a kvalitní výrobek Balanční podložka inSPORTline Dome od odblíbeného výrobce Insportline můžete získat právě teď v nabídce opravdu výhodně! V akci za cenu 3 390 Kč.
EAN: 8596084009739
Balanční podložka inSPORTline Dome

Plastová základna pro větší stabilitu, jednokomorová vzduchová podložka, možnost úpravy obtížnosti upuštěním tlaku.. Balanční podložka inSPORTline Dome Big je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Nabízí velkou škálu balančních cviků při fitness tréninku i při cvičení pro návrat do původní kondice po úrazech. Balanční podložka přispívá k rozvoji koordinace pohybu a schopnosti udržet rovnováhu.

Při opakovaném používání posiluje svalové partie uložené v hlubších svalových vrstvách, které se velmi obtížně procvičují. Toto dynamické cvičení efektivně pomáhá při odstraňování bolesti zad i kloubů a dochází při něm ke zpevnění postavy. Lze ji rovněž možno použít ke cvičení vleže a to k protahování jednotlivých svalových oblastí.

Balanční podložku inSPORTline Dome Big lze otočit vzduchovou komorou směrem k zemi a provádět balanční cvičení i na pevné části. Pro ještě širší možnosti cvičení lze k rámu podložky upevnit například posilovací lanka nebo expandery. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Regulováním tlaku lze upravovat obtížnost cvičení.Technický popis:

vysoce pevný, ale zároveň pružný materiál
jednokomorová vzduchová podložka
upravení obtížnosti cvičení upuštěním tlaku
materiál: PVC
materiál základny: polypropylen
průměr: 60 cm
výška: 23 cm (lze regulovat dohuštěním)
maximální nosnost: 160 kg
hmotnost: 6,7 kg
vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
možnost upevnění posilovacích lanek nebo expandérů k rámu podložky
pumpa je součástí balení
není určeno pro komerční používání

Na hladké podlahy doporučujeme přikoupit ochrannou podložku, která zamezí případnému klouzání.