fit-machine.cz

Basketbalová konstrukce inSPORTline Portland

Tento nejprodávanější produkt Basketbalová konstrukce inSPORTline Portland s osvědčenou značkou Insportline snadno získáte aktuálně pořád výhodně. V akci za cenu 39 990 Kč.
Basketbalová konstrukce inSPORTline
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
39 990

Masivní pojízdný basketbalový koš, ideální pro víceúčelová sportoviště a tělocvičny! Výška odpružené obruče je nastavitelná a při transportu lze celou konstrukci prakticky sklopit.. Basketbalová konstrukce inSPORTline Portland je super pomůcka pro víceúčelová hřiště i tělocvičny! Sportovní vybavení se tam totiž neustále mění a není tam tedy místo pro pevně zapuštěné basketbalové koše. Tento model ale i bez zatížení váží přes 200 kg, takže se svévolně nepohne. Neznamená to ale, že se špatně přemisťuje – základna je vybavena 4 kolečky a skládací konstrukcí, takže ho bez problémů přesunete mimo hrací plochu, jakmile to bude třeba.

Pevná ocelová obruč se standardním průměrem 45 cm je odpružená a bez problému se tak přizpůsobí i prudkým střelám na koš. Je zaštítěna mohutnou polykarbonátovou deskou o délce 180 cm. Výšku obruče pak můžete upravovat v klasickém rozmezí 245 – 305 cm, aby si na koš mohli zastřílet jak děti, tak dospělí. Základna je navíc prakticky obložena polstrovanými deskami, aby při hře nedošlo ke zranění. Pokud tedy hledáte spolehlivý basketbalový koš na vnitřní i venkovní sportoviště, inSPORTline Portland určitě nezklame!Technický popis:

mobilní basketbalová konstrukce pro hřiště i tělocvičny
skládací rám se čtyřmi kolečky pro maximální mobilitu
základna je pokryta bezpečnostním čalouněním
při použití je nutné zabezpečit konstrukci proti převrácení (závaží není součástí balení)
odpružená obruč vhodná pro smečování
odolná nylonová síť vhodná do každého počasí
vhodná pro víceúčelové hrací plochy
materiál konstrukce: ocel (profil 120×120 mm)
materiál desky: polykarbonát, polyetylen
materiál koleček: nylon
nastavitelná výška: 245 – 305 cm
rozměry desky: 180 x 105 cm
průměr obruče: 45 cm
rozměry podstavy: 195 x 100 x 80 cm
hmotnost: 228 kg
požadované zatížení základny: 350 kg
certifikace: EN 1270