fit-machine.cz

Basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel

Tento kvalitní produkt Basketbalový koš inSPORTline Cleveland originál od značky Insportline jde získat právě zde za příznivou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 10 990 Kč.
EAN: 8596084126368
Basketbalový koš inSPORTline Cleveland
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
10 990

Elegantní nastavitelný koš na basket s odolnou konstrukcí a pevnou ocelovou základnou! Obruč je opatřena pojistnými pružinkami.. Elegantní ocelový koš pro všechny basketbalové nadšence! Basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel bez problému odolá dešti a slunečním paprskům, takže si najde své místečko klidně i na hřišti nebo na zahradě. Ocelová konstrukce je zakotvena pevnou základnou ze stejného materiálu, kterou lze zatížit 100 kg písku nebo jiného materiálu, například cihlami nebo kamením. Výška koše je nastavitelná mezi 240 a 305 cm a přizpůsobí se tak potřebám mladších basketbalistů.

Ocelová obruč je opatřena pružinkami, aby se pod vlivem silných střel nepodlomila. Zaštiťuje ji polykarbonátová deska o velikosti 127 x 80 cm, která je vyztužena pevným rámem a odolá tak i dlouhodobé zátěži. Pro lepší manipulaci je stojan dále vybaven čtyřmi kolečky, které jakýkoliv přesun značně zjednoduší. Pokud si tedy budete chtít jen chvilku zatrénovat nebo třeba pozvete kamarády na přátelský zápas, basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel bude vždy připraven k akci!Technický popis:

pevná ocelová konstrukce
snadno nastavitelná výška
odolná nylonová síť vhodná do každého počasí
obruč jištěna pružinkami
transportní kolečka pro snadné přemístění
materiál konstrukce: ocel (průměr profilu 86 mm)
materiál desky: polykarbonát, polyetylen
nastavitelná výška: 240 – 305 cm
rozměr desky: 122 x 81 cm
průměr obruče: 45 cm
hmotnost: 40 kg
rozměr podstavy: 105 x 66 x 18 cm
výplň podstavy: 100 kg písku, cihel nebo podobného zatížení (základna není určena pro naplnění vodou)
certifikace: EN 1270
vhodný do škol i sportovních klubů, pro vnitřní i venkovní použití