fit-machine.cz

Běžecký pás inSPORTline Galdigar

Tento oblíbený produkt Běžecký pás inSPORTline Galdigar od známé společnosti Insportline jednoduše můžete pořídit právě dnes až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 79 990 Kč.
EAN: 8596084101662
Běžecký pás inSPORTline
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
79 990 99 990 Kč Sleva -20%

Jedinečný stroj, který funguje jako motorový i bezmotorový pás! Navíc má vibrační funkci, která z prostorné běžecké plochy udělá vibrační plošinu pro posilování celého těla.. Běžecký pás inSPORTline Galdigar je multifunkční stroj pro profesionální i domácí použití, který nabízí úžasnou variabilitu tréninku! To proto, že ho lze díky unikátní běžecké ploše používat jako motorový i bezmotorový pás! Stačí si na displeji zvolit, kterou funkci preferujete. A aby toho nebylo málo, běžecká plocha má i vibrační funkci! To znamená, že když je pás v klidu, můžete s ním pracovat jako s vibrační plošinou a posilovat tak různé svalové skupiny. Díky tomu aktivujete hluboké stabilizační svalstvo a posunete trénink ještě o něco dál.

Běžecká plocha je navíc velmi prostorná takže se na ní můžete bez obav rozběhnout až na maximum 22 km/h. V obou režimech – motorovém i bezmotorovém – lze navíc upravovat stupně náklonu. A pokud budete při běhu potřebovat oporu, k dispozici máte hned 2 páry madel – dlouhá postranní madla nebo polstrované úchyty přímo pod displejem. Při tréninku si navíc můžete hlídat tep – stroj má taky přijímač signálu kompatibilní s Bluetooth hrudními pásy.

Díky robustnímu rámu unese konstrukce hmotnost až 150 kg a trénovat tak na něm může každý člen domácnosti. Pro efektivnější manipulaci je vybaven transportními kolečky. Trénink vám dále zpříjemní držák pro odložení lahve na pití nebo stojan na tablet.

Jde to s motorem i bez

Jednoznačně největší výhodou modelu Galdigar je možnost vypnout elektrický pohon běžecké plochy. Díky tomu ji můžete rozpohybovat vlastní silou, a zapojit tak do svého tréninkového repertoáru i chůzi bokem nebo odrážení jednou nohou. Pomocí tlačítek na ovládání rychlosti pak nastavujete sílu odporu. V motorovém i bezmotorovém režimu pak máte možnost nastavit si sklon běžecké plochy!

Vibrace pro maximální zapojení svalů

Jedinečnou funkcí tohoto pásu je možnost zapnout vibrace běžecké plochy. Díky tomu budete mít v posilovně nejen špičkový běžecký pás, ale také vibrační plošinu o rozměrech 170 x 50 cm, kterou můžete použít k posilování téměř všech svalových skupin. Můžete na ní stát, sedět, provádět dřepy, kliky nebo různé formy vzporů – fantazii se meze nekladou! Rychlost vibrací upravíte pomocí tlačítek pro změnu rychlosti.

Žádné zbytečné nastavování

Jednou z dalších výhod běžeckého pásu Galdigar je i to, že se nemusíte příliš zaobírat nastavováním funkcí a programů. Každý ze 4 režimů (RUNNING – motorový, RESISTANCE – bezmotorový s nastavením zátěže, MANUAL – bezmotorový bez zátěže, VIBRATION – vibrace) má na ovládacím panelu své vlastní tlačítko. Důležitá je pak funkce pauza, díky které můžete pohodlně trénink přerušit a po přestávce navázat tam, kde jste skončili. K úpravě rychlosti/odporu a sklonu běžecké plochy můžete použít buď také tlačítka  anebo regulační kolečka na vnitřní straně madel.

 

Klíčové vlastnosti:

multifunkční běžecký pás 3v1
běžeckou plochu lze pohánět motorem i vlastní silou
program pro zapnutí vibrací v běžecké ploše
nastavení sklonu, rychlosti i odporu
možnost propojení s Bluetooth hrudním pásem
robustní konstrukce s vysokou nosností
funkce Pauza
LED displej
transportní kolečka
computer zobrazuje: rychlost, vzdálenost, kalorie, čas, náklon, tepovou frekvenci
Technický popis:

výkon motoru
2,5 HP

rozměry běžecké plochy
170 x 50 cm

zdvih běžecké plochy (sklon)
elektronický

počet stupňů sklonu běžecké plochy
15 stupňů

maximální sklon běžecké plochy
8,5° (15 %)

rychlost
1 – 22 km/h

vhodný i pro chůzi
ano, bez omezení

celkový počet programů
4

přednastavené programy
0

uživatelské programy
0

HRC program
ne

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ne

držák na lahev
ano

stojan na tablet
ano

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

odpružení
ne

bezpečnostní brzda
ano

přijímač hrudního pásu
ano (Bluetooth, 2.4 GHz)

hrudní pás součástí balení
ne

audio vstup
ano

sklápěcí konstrukce
ne

celkové rozměry stroje
v177 x š95 x d172 cm

rozměry ve sklopeném stavu
X

rozměry balení
d198 x š99 x v47 cm

maximální nosnost
150 kg

hmotnost
192 kg

zdroj napájení
220V, 230V

kategorie
SB (dle EN957)

použití
komerční, domácí