fit-machine.cz

Běžkařský trenažer inSPORTline SKI2000

Tento designový produkt Běžkařský trenažer inSPORTline SKI2000 od značky Insportline lze zakoupit u nás teď za výhodnou cenu. V akci za 27 990 Kč.
Běžkařský trenažer inSPORTline
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
27 990

Unikátní vzduchový trenažer, se kterým můžete trénovat na běžky! A nebo si prostě dopřát intenzivní trénink celé horní poloviny těla!. Trénujte na běžky za každého počasí! S běžkařským trenažerem inSPORTline SKI2000 si důkladně procvičíte ruce tak, jako kdybyste opravdu vyrazili na lyže! Můžete trénovat buď soupaž nebo střídavou jízdu a udržovat se tak v kondici. Nejedná se ale jen o záležitost pro lyžaře – je to ideální stroj pro všechny, kteří si chtějí posílit horní polovinu těla!

Unikátní sytém vzduchového odporu může připomínat vertikální verzi veslovacího trenažeru a na ventilátoru si můžete nastavit optimální stupeň zátěže dle potřeby. Další velkou výhodou je možnost připevnit trenažer na zeď nebo ho postavit kamkoliv do prostoru pomocí dřevěné základny, která je samozřejmě součástí balení.

Díky vzduchovému systému zátěže není stroj třeba zapojovat do elektřiny, má ale šikovný displej, na kterém si můžete zvolit až 7 programů pro zpestření tréninku! Hlavním lákadlem jsou intervalové programy, které jsou skvělou pomůckou pro efektivní spalování kalorií. Klasicky si lze nastavit taky cíl, kterého chcete během tréninku dosáhnout. Nemusíte trénovat na běžkařský závod nebo biatlon – inSPORTline SKI2000 spolehlivě poslouží i jako celoroční pomocník při udržování fyzičky a spalování tuků!
 

Místo sněhu vítr

Trenažer využívá vzduchového brzdného systému s ventilátorem napojeným na posilovací lanka. Můžete pohybovat oběma rukama najednou nebo střídavě – stejně tak jako na lyžích! Ručním nastavením úrovně pak regulujete, kolik vzduchu se do ventilátoru dostane.

Najděte si to pravé místečko

Díky speciálnímu provedení lze stroj pověsit na zeď nebo připevnit k speciálnímu podstavci (součástí balení). Pak ho lze umístit prakticky kdekoliv do prostoru. Ať už se rozhodnete jakkoli, montáž stroje vám v žádném případě moc práce nedá.

Pohrajte si s programy

I na běžkařském trenažeru si můžete zpestřit trénink zajímavými programy! Hlavním lákadlem inSPORTline SKI2000 jsou hned 3 intervalové programy, se kterými rozhodně zapracujete na své fyzičce. Pak jsou tu klasické programy pro nastavení cíle tréninku a v neposlední řadě také zábavná hra, zaměřená na rychlost zátahů.

 

Klíčové vlastnosti:

trenažer pro soupaž i střídavý zátah
instalace na zeď nebo pomocí podlahového stojanu
vzduchový brzdný systém
ergonomické rukojeti
intervalové programy
kompatibilní s hrudními pásy Polar
není třeba zapojení do sítě
Technický popis:

počet stupňů zátěže: 9 (pro stroje vyrobené do 11/2022 včetně) / 10 (pro stroje vyrobené od 12/2022 včetně)
displej zobrazuje: čas, vzdálenost, počat záběrů, kalorie, výkon, tepovou frekvenci
baterie: 2x LR14 (C) 1,5V (malý monočlánek)
materiál základny: překližka
rozměry základny: 120 x 59 cm
tloušťka základny: 2,5 cm
rozměry rámu (se základnou): d127 x š56 x v217 cm
rozměry rámu (bez základny): d40 x š56 x v210 cm
rozměry balení: d124 x š58 x v47 cm + d131 x š62 x v8,5 cm
hmotnost rámu: 30,2 kg
hmotnost základny: 15 kg
certifikace: SC (EN 957)
použití: komerční