fit-machine.cz

Boxovací pytel inSPORTline 20-50kg

Tento kvalitní a levný produkt Boxovací pytel inSPORTline 20-50kg od společnosti s úžasnou pověstí Insportline máte možnost pořídit zde za rozumné peníze. Cena již od 1 599 Kč. EAN: 8595153618643
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
1 599 1 990 Kč Sleva -19%
Popis produktu

Boxovací pytel s možnosti naplnění do 50 kg, vak pro doplnění, domácí využití, chromovaný řetěz součástí.. Plnící boxovací pytel inSPORTline 20-50 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, techniky kopu, ale i pro nácvik správného držení těla. Boxovací pytel, který je vysoký 100 cm, je vyroben z kvalitního PVC materiálu. Boxovací pytel lze snadno naplnit a to od základních 20 kg až do 50 kg. Přídavný plnící materiál (není součástí) se umístí do přiloženého polyesterového vaku a ten se následně vloží do dutého tubusu uvnitř pytle. Tento prostor je implementován tak, aby jeho přítomnost nebyla při tréninku znát – pytel disponuje homogenní tvrdostí po celé své ploše. Boxovací pytel inSPORTline 20-50 kg je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Součástí pytle je i chromový řetěz, který slouží k zavěšení boxovacího pytle.Technický popis:

kvalitní plnící boxovací pytel
homogenní tvrdost po celé ploše a dokonalá absorpce úderu
chromovaný řetěz a polyesterový vak na dodatečnou výplň součástí balení
vnitřní dutý tubus pro vložení dodatečné výplně
standardní hmotnost: 20 kg
maximální doplnění: do 50 kg
vnější materiál: syntetická kůže (PVC)
materiál výplně: textilní řezanka a kombinace dalších materiálů
možnost doplňující výplně (není součástí balení): kožená/textilní řezanka, suchý písek, pro maximální doplnění hmotnosti – kovové třísky (špony)
stupeň napěchovanosti: střední
průměr boxovacího pytle: 33 cm
výška boxovacího pytle: 100 cm
vhodné pro nácvik úderů či správného postoje
pytel je předvyplněný na 20 kg
určené pro domácí využití