Boxovací reflexní hruška inSPORTline Bendus

Nejprodávanější kousek Boxovací reflexní hruška inSPORTline od společnosti s úžasnou pověstí Insportline (by ring sport) snadno seženete na našich stránkách teď za báječnou cenu. Cena od 7 550 Kč. EAN: 8596084153371
Boxovací reflexní hruška inSPORTline
7 550 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Ohebná boxovací hruška s nastavitelnou výškou a plnitelnou základnou, ideální pro trénink úderů a hákování!. Boxovací hruška inSPORTline Bendus je praktický volně stojící stojan s reflexní hruškou pro všestranný trénink úderů! Výšku hrušky lze nastavit v rozmezí 160 – 195 cm tak, aby s ní mohl cvičit každý. Je vyrobena z EVA pěny o vysoké hustotě a navíc ji lze natočit i do strany, což dává stojanu ještě širší rozsah využití. Můžete tak trénovat klasické údery i hákování a také vylepšit svou rychlost, koordinaci a fyzickou kondici.

V originálním stavu váží celá konstrukce pouze 8,5 kg, ale po naplnění základny pískem nebo vodou bude maximálně stabilní a umožní vám trénovat samostatně bez pomoci sparing partnera. Jedná se tak o super pomůcku pro všechny, co to s boxem myslí vážně!Technický popis:

reflexní boxovací hruška s flexibilním ramenem
vysoce kvalitní a odolná konstrukce
nastavení výšky i úhlu hrušky
pevná a stabilní základna 
dlouhá životnost
možnost vlastního plnění základny
nastavitelná výška hrušky: 160 – 195 cm
rozměry základny: š50 x v40 cm
hmotnost (bez náplně): 8,5 kg
doporučená náplň základny: voda nebo písek