fit-machine.cz

Boxovací trenažér Prosmart TLS-BH červená

Tento oblíbený produkt Boxovací trenažér Prosmart TLS-BH od přední společnosti Prosmart máte možnost pořídit na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Nabídky od 9 093 Kč.
Boxovací trenažér Prosmart TLS-BH 178cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Prosmart
9 093 12 990 Kč Sleva -30%

Reálná výška a tvar těla, určené pro nácvik kopů, úderů, úderů do pasu, správného držení těla, absorpční účinky, objem podstavy 100 litrů.. Boxovací trenažér Prosmart TLS-BH je určený pro nácvik účinné techniky kopu a úderu. Při boxování zároveň dochází ke správnému držení těla, zlepšování kondice i odbourávání stresu. Pomocí boxovacího trenažéru lze cvičit rychlost úderů, přesnost, sílu nebo také vytrvalost.

Tvar reálného těla umožňuje kontrolovat, do jaké části protivníka udeříte. Výška celého trenažéru 178 cm vytváří dojem skutečného protivníka, což patří mezi hlavní přednosti.

Boxovací trenažér je vyroben z odolného gumového materiálu, který má výborné absorpční účinky. Podstava vyrobená z plastového materiálu má objem 100 l a lze ji vyplnit vodou nebo pískem (doporučuje se vodou). Díky těmto výborným vlastnostem se stal boxovací trenažér Prosmart TLS-BH velmi oblíbeným a vyhledávaným. Technický popis:

kvalitní boxovací trenažér
absorpční vlastnosti
dochází k zlepšování kondice, odbourávání stresu
lze cvičit rychlost nebo přednost úderů
reálný tvar těla
možnost úderu do pasu 
materiál těla: odolná guma
materiál podstavy: PVC
průměr podstavy: 58 cm
výška podstavy: 60 cm
objem podstavy: 100 l
výška těla: 92 cm
celková výška: 178 cm
hmotnost: 18 kg (v nenaplněném stavu)
vhodné pro nácvik kopů, úderů či správného držení těla
určené pro komerční i nekomerční využití