fit-machine.cz

Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 20 kg

Hodně povedený produkt Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 20 originál od výrobce Insportline snadno můžete najít na našich stránkách nyní za akční cenu! Výhodně za skvělou cenu 779 Kč.
EAN: 8596084007445
Činka inSPORTline Vin-Bell Dark
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
779 1 290 Kč Sleva -39%

Plastová jednoruční činka, cvičení na celé tělo, barevné značení, praktická černá barva, odolný povrch.. Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 20 kg je unikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního plastový materiálu, plněné cementovou náplní. Díky černé barvě nejsou vidět oděrky a škrábance z intenzivnějšího používání. Kvalitní a pevné vinylové madlo zaručuje bezpečné a komfortní posilování.

Činka Vin-Bell je vhodná pro všechny výkonostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly. S Vin-Bellem můžete procvičovat téměř všechny svalové partie takovými cviky, které Vám nejvíce vyhovují. S naším videotrenérem dosáhnete těch nejlepších výsledků, ale především cviky uvidíte tak, jak se mají správně cvičit. Díky tomu bude Vaše cvičení efektivnější a bezpečnější.Technický popis:

praktická černá barva
přehledné značení na těle činky
povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení
materiál těla: plast
výplň: cement
rukojeť: vinyl
hmotnost: 20 kg – garantovaná přesnost váhy
obvod rukojeti: 16 cm
průměr rukojeti: 5,3 cm
uvedená cena je za 1 kus