fit-machine.cz

Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 4 kg

Hodně prodávaný produkt Činka inSPORTline Vin-Bell Dark od společnosti s dlouholetou tradicí Insportline je k dostání u nás právě extra se slevou. Právě lze objednat jen za 259 Kč.
EAN: 8596084007339
Činka inSPORTline Vin-Bell Dark

Plastová jednoruční činka, cvičení na celé tělo, barevné značení, praktická černá barva, odolný povrch.. Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 4 kg je unikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu, plněné cementovou náplní Díky černé barvě nejsou vidět oděrky a škrábance z intenzivnějšího používání. Kvalitní a pevné vinylové madlo zaručuje bezpečné a komfortní posilování.

Činka Vin-Bell je vhodná pro všechny výkonostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly. S Vin-Bellem můžete procvičovat téměř všechny svalové partie takovými cviky, které Vám nejvíce vyhovují. S naším videotrenérem dosáhnete těch nejlepších výsledků, ale především cviky uvidíte tak, jak se mají správně cvičit. Díky tomu bude Vaše cvičení efektivnější a bezpečnější.Technický popis:
  

 

praktická černá barva
přehledné značení na těle činky
povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení
materiál těla: plast
výplň: cement
rukojeť: vinylová
hmotnost: 4 kg – garantovaná přesnost váhy
obvod rukojeti: 10 cm
průměr rukojeti: 3,3 cm
uvedená cena je za 1 kus