fit-machine.cz

Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 6 kg

Velmi prodávaný produkt Činka inSPORTline Vin-Bell Dark od značky s dlouholetou historií Insportline najdete na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Akční cena 399 Kč.
EAN: 8596084007353
Činka inSPORTline Vin-Bell Dark

Plastová jednoruční činka, cvičení na celé tělo, barevné značení, praktická černá barva, odolný povrch.. Činka inSPORTline Vin-Bell Dark 6 kg je unikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu, plněné cementovou náplní. Díky černé barvě nejsou vidět oděrky a škrábance z intenzivnějšího používání. Kvalitní a pevné vinylové madlo zaručuje bezpečné a komfortní posilování.

Činka Vin-Bell je vhodná pro všechny výkonostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly. S Vin-Bellem můžete procvičovat téměř všechny svalové partie takovými cviky, které Vám nejvíce vyhovují. S naším videotrenérem dosáhnete těch nejlepších výsledků, ale především cviky uvidíte tak, jak se mají správně cvičit. Díky tomu bude Vaše cvičení efektivnější a bezpečnější.Technický popis:
  

 

praktická černá barva
přehledné značení na těle činky
povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení
materiál těla: plast
výplň: cement
rukojeť: vinyl
hmotnost: 6 kg – garantovaná přesnost váhy
obvod rukojeti: 11 cm
průměr rukojeti: 3,5 cm
uvedená cena je za 1 kus