fit-machine.cz

Cyklistický trenažer Elite Suito-T

Velmi prodávaný výrobek Cyklistický trenažer Elite Suito-T od naší známé značky Elite snadno naleznete v aktuální nabídce v akci! Aktuálně v akci od 14 890 Kč.
EAN: 8020775033951
Cyklistický trenažer Elite
Ověřit dostupnost »
Značka: Elite
14 890 18 900 Kč Sleva -21%

Interaktivní trenažér, snadná manipulace, vhodný pro silniční i horská kola.. Cyklistický trenažer Elite Suito-T se může pochlubit inovativními funkcemi, tichým chodem a maximální stabilitou, díky čemuž si můžete užít našlapaný cyklo trénink i z pohodlí vašeho domova! Elite patří mezi přední výrobce trenažérů a snaží se neustále vylepšovat svá zařízení. Nový model Elite Suito-T je toho přímým důkazem, vyhoví totiž i těm nejnáročnějším cyklistům! Disponuje vysokým výkonem až 2900 W při 60 km/h, stimulací stoupání až 15% a velmi přesným měřením s odchylkou pouhých +/- 2,5%. Elektromagnetický brzdný systém nastavuje odpor za pomocí elektromagnetu, který si libovolně upravíte přes počítač nebo chytré zařízení. Suito lze totiž propojit pomocí ANT+ nebo Bluetooth Smart, čímž získáte cenná tréninková data jako je rychlost, kadence nebo podaný výkon. Nákupem tohoto trenažéru navíc obdržíte roční předplatné aplikace My E-Training zdarma, což se jistě bude hodit! 

Vaše jízdní kolo jednoduše připevníte za kazetu (kazeta není součástí). Tento systém zaručuje 100% přenos energie šlapání a zároveň je jedním z nejtišších svého druhu. Ideální je pro horská i silniční kola. Robustní ocelová konstrukce s předmontovanými nohami cyklistického trenažéru Elite Suito-T zaručuje vysokou stabilitu. Dokáže si hravě poradit i s těmi nejsilnějšími vibracemi a otřesy. Když trenažér zrovna nepoužíváte, snadno jej díky skládací konstrukci přenesete a uskladníte. Elite Suito-T je vysoce výkonný, a přitom prakticky kompaktní cyklotrenažér. Vyniká přímým přenosem energie a má nejlepší předpoklady proto, aby se stal vaším perfektním osobním indoor trenérem nejen během zimního období, kdy vám jízdu na kole ztěžují nepříznivé venkovní podmínky. 

Použití: 
K plnému využití trenažéru budete potřebovat počítač, tablet, chytrý telefon či televizi. Do vašeho zařízení nainstalujete podporované aplikace (Trainer Road, Kinomap, BikeEvo, Zwift, Rouvy, FulGaz a další) a trenažer připojíte za pomocí Bluetooth nebo ANT+. Jakmile se trenažer spáruje, můžete jej začít pohodlně využívat. Technický popis:

interaktivní bezdrátový trenažér
tichý a hladký chod 
snadná manipulace a upnutí zadního kola
elektromagnetický brzdný systém
elektronické ovládání zátěže
výkon je vypočítáván vzorcem
velice přesné měření (odchylka pouze +/- 2,5%) 
kompatibilní propojení s počítačem, hodinkami nebo chytrým telefonem
bezdrátový přenos dat pomocí ANT+ a Bluetooth Smart 
vhodný pro horská i silniční kola 
upnutí:

horská kola 5 x 135 mm
silniční kola 5 x 130 mm
horská kola s pevnou osou 12 x 142 mm

kompatibilita:

Shimano/SRAM kazety (9/10/11) – nově i 12 rychlostní SRAM NX, případně s kazetami Campaganalo
kola o průměru 26″, 27,5″, 28″, 29″, 700C
aplikace Trainer Road, Kinomap, Zwift, Rouvy, FulGaz, The Sufferest, BikeEvo a další

interaktivní funkce: promítání trasy, simulace trasy podle mapy, tvorba vlastní trasy, virtuální závod, trenér
maximální zátěž: 1900 W při 40 km/h, 2900 W při 60 km/h
simulace stoupání: až 15%
nastavení obtížnosti: v závislosti na otáčkách
hmotnost přístroje: 14,5 kg 
hmotnost setrvačníku: 3,5 kg
rozměry přístroje (po složení): 56 x 15 x 49,5 cm
obsah balení:

cyklistický trenažér
osa
podložka pod přední kolo 
kazeta není součástí