fit-machine.cz

Dalekohled Silva Scenic 8

Tento neodolatelný výrobek Dalekohled Silva Scenic 8 od známé kvalitní značky Silva je k získání aktuálně na webu skutečně výhodně. Nyní získáte od 1 989 Kč.
EAN: 7318860198106
Dalekohled Silva Scenic
Ověřit dostupnost »
Značka: Silva
1 989 2 599 Kč Sleva -23%

Skládací dalekohled s osminásobným zvětšením, výborný pro pozorování i rychle se pohybujících objektů! Díky BaK-4 optice zajistí ostrý obraz. Navíc je vybaven neoprénovým popruhem.. Silva Scenic 8 je binokulární dalekohled s osminásobným zvětšením v kompaktním provedení. Dalekohled se dá složit a je tak skvělým pomocníkem na cestách, obzvlášť pokud vás baví turistika, kempování nebo pozorování ptactva. Díky širokému zornému poli (114 m/1000 m) s ním budete schopni rozpoznat i rychle se pohybující objekty, jako jsou právě třeba ptáci. Čočky z kvalitního materiálu BaK-4 zajistí jasný a ostrý obraz a díky antireflexní vrstvě eliminují nepříjemné odrazy světla.

Celý dalekohled je pokrytý vrstvou vyztužené pryže, takže vám bude pevně držet v ruce za jakýchkoliv podmínek. Díky skládacímu mechanismu ho také snadno schováte do kapsy či do batohu. Součástí balení je také široký neoprénový popruh, pouzdro a hadřík na čištění čoček. S touto sadou jste zkrátka hned připraveni vyrazit a kochat se okolní krajinou!Technický popis:

praktický dalekohled 8 x 25
skvělý pro pozorování za denního světla
snadno zaostří na pohybující se objekty
vysoce kvalitní čočky s antireflexní vrstvou
neoprénový popruh
skládací mechanismus
zorné pole na vzdálenost 1000 m: 114 m
přiblížení: 8x
průměr objektivu: 25 mm
materiál optiky: BaK-4
voděodolnost: IPX7 (ponoření do hloubky 1 m na 30 minut)
rozměry: 110 x 110 x 42 mm
hmotnost: 285 g
součástí balení: pouzdro, čistící hadřík na čočky