fit-machine.cz

Detektor kovu Nokta Makro Midi Hoard

Ve slevě tento produkt Detektor kovu Nokta Makro s pečetí kvality od značky Nokta makro jednoduše můžete sehnat zde za super peníze! Levně za cenu 3 690 Kč.
EAN: 8699394008055
Detektor kovu Nokta Makro

Lehký vodotěsný detektor vhodný pro děti od 8 do 12+ let s jednoduchým ovládáním a inovativní funkcemi.. Detektor kovu Nokta Makro Midi Hoard bude skvělým prvním detektorem pro vaše děti. Jde o pokročilou verzi detektoru Mini Hoard, která je vhodná pro všechny děti ve věku od 8 do 12 let. Díky jednoduchému rozhraní a velmi nízké hmotnosti jej dokážou plně ovládat, a přitom si užijí spoustu zábavy! Nastavitelná konstrukce se plně přizpůsobí výšce a s dítětem poroste, proto ho může bez problému využívat několik let. Detektor je naprosto bezpečný, plně voděodolný až do 1 metru hloubky, čímž hravě odolává vlhkosti i prachu. Poskytuje tří tónové rozlišování předmětů. Samotné vyhodnocení cíle je řešené na LCD displeji pomocí tří obrázků. Malí hledači tak rychle a snadno rozliší, co mohou pod cívkou očekávat. Drobnější železné předměty je možné potlačit pomocí funkce diskriminace. Funkce pin-point navíc zamezí kopání zbytečné velké díry a možnému poškození přístroje, protože umí cílený předmět zcela přesně zaměřit a dohledat. Hledání s detektorem kovu Nokta Makro Midi Hoard zkrátka nikdy nebylo snadnější!Technický popis: 

dětský vodotěsný detektor kovu 
nastavitelná teleskopická konstrukce od 83 do 109 cm
tří-tónové nastavení hlasitosti a citlivosti
pin-point dohledávací funkce 
indikátor stavu baterie
nastavitelné 3 úrovně diskriminace 
vodotěsnost IP68 až do hloubky 1 m
vyhledávací sonda o průměru 18 cm
automatické vypnutí/ upozornění při nečinnosti
grafický LCD displej 
LED dioda
doporučený věk: 8-12+ let
frekvence: 15 kHz
napájení: 2 x AA, tužkové, nejsou součástí balení (doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie; lze použít i korektně skladované dobíjecí baterie, opětovným dobíjením u nich ovšem dochází ke snižování jejich kapacity, což může ovlivnit i samotný výkon detektoru)
hmotnost: 880 g