fit-machine.cz

Detektor kovu Nokta Makro Mini Hoard – Cool Kit

Exkluzivní produkt Detektor kovu Nokta Makro Mini od známé kvalitní značky Nokta makro jde nakoupit v naší nabídce ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 3 680 Kč.
EAN: 8699394008052
Detektor kovu Nokta Makro Mini Hoard

Lehký vodotěsný detektor vhodný pro děti od 4 do 8 let s jednoduchým ovládáním v praktické sadě.. Detektor kovu Nokta Makro Mini Hoard – Cool Kit bude skvělým prvním detektorem pro vaše malé ratolesti. Díky jednoduchému rozhraní a velmi nízké hmotnosti jej dokážou plně ovládat již děti od 4 let. Nastavitelná konstrukce se plně přizpůsobí výšce a s dítětem poroste, proto ho může bez problému využívat několik let. Detektor je naprosto bezpečný, plně voděodolný až do 1 metru hloubky, čímž hravě odolává vlhkosti i prachu. Poskytuje dvou tónové rozlišování předmětů. V případě, že přístroj zaregistruje železné předměty nebo odpad, zobrazuje zamračeného smajlíka s palcem dolů, pokud však objeví zajímavé předměty barevných kovů rozsvítí se veselý smajlík s palcem nahoru! Malí hledači tak rychle a snadno rozliší, co mohou pod cívkou očekávat. Drobnější železné předměty je možné potlačit pomocí funkce diskriminace. Funkce pin-point navíc zamezí kopání zbytečné velké díry a možnému poškození přístroje, protože umí cílený předmět zcela přesně zaměřit a dohledat. Hledání s detektorem kovu Nokta Makro Mini Hoard zkrátka nikdy nebylo snadnější a zábavnější!Technický popis: 

dětský vodotěsný detektor kovu 
nastavitelná teleskopická konstrukce od 63 do 90 cm
ovládání pomocí dvou tlačítek 
dvou-tónové nastavení hlasitosti
pin-point dohledávací funkce 
ukazatel hloubky uložení předmětu v zemi 
indikátor stavu baterie 
nastavitelná diskriminace 
vodotěsnost IP68 až do hloubky 1 m
vyhledávací sonda o průměru 15 cm
automatické vypnutí/ upozornění při nečinnosti
grafický LCD displej 
doporučený věk: 4-8 let 
frekvence: 15 kHz
napájení: 2 x AA, tužkové, nejsou součást balení (doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie; lze použít i korektně skladované dobíjecí baterie, opětovným dobíjením u nich ovšem dochází ke snižování jejich kapacity, což může ovlivnit i samotný výkon detektoru)
hmotnost: 780 g

Sada obsahuje:

detektor kovu Nokta Makro Mini Hoard
sítko a lopatka na písek 
4 x značka pro označení nálezu 
4 x dívčí a chlapecké samolepky na displej a konstrukci přístroje