fit-machine.cz

Dětská downhill přilba W-TEC AP-42 oranžovo-červená S (47-48)

Unikátní a žádaný produkt Dětská downhill přilba W-TEC AP-42 oranžovo-červená S od výrobce se skvělou pověstí W-tec lze sehnat ještě dnes ve slevě. Výhodně teď u nás za 1 590 Kč.
EAN: 8595153698898
Dětská downhill přilba W-TEC AP-42
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 590 1 990 Kč Sleva -20%

Aerodynamický tvar, měkká, vyjímatelná výstelka, ABS skořepina, kšilt v designu přilby, nízká hmotnost.. Dětská downhill přilba W-TEC AP-42 je určená pro downhill, freestyle a čtyřkolky, ale je možno ji použít i na lyže nebo snowboard. Helma je aerodynamicky tvarovaná a díky příjemně měkké výstelce perfektně se přizpůsobí vašemu obličeji. Technologie skořepiny ABS zaručuje její odolnost, pevnost, ale zároveň i pružnost.

Výhodou této přilby je její příjemně měkká vystelka a množství ventilačních otvorů, čímž je zaručen vysoký stupeň pohodlí. Interiér je též vyjímatelný a pratelný. Skvělé vlastnosti této helmy doplňuje jednoduše rozepínatelný podbradní řemínek.

Co tuto přilbu odlišuje od konkurence, je její nízká hmotnost pod 1000 g, tudíž je pocitově velmi lehká a příjemná při nošení. Tuto přilbu lze použít i pro běžný tréninkový a hobby motokros, na motokrosové závody ovšem nemá certifikaci. Dětská downhill přilba W-TEC AP-42 je velmi oblíbenou helmou také díky svému atraktivnímu designu a svěžím barevným motivům.Technický popis:

aerodynamický tvar
funkční, odnímatelná a pratelná vnitřní výstelka
jednoduše rozepínatelný podbradní řemínek
pohodlný, měkký interiér
množství ventilačních otvorů
atraktivní barevné motivy
kšilt v designu přilby
materiál: ABS skořepina (Acrylonitrile butadiene styrene)
hmotnost: 980 g
přepravní vak součástí balení
certifikovaná bikeová přilba s použitím primárně pro cyklisty (EN 1078:2012), vhodná pro downhill a enduro ježdění
vhodná i na motokros, čtyřkolky a offroad (nikoliv na oficiální závody, nedisponuje nutnou homologací)
díky příznivé hmotnosti možno použít i na lyže a snowboard (bez homologace)