fit-machine.cz

Dětská nafukovací trampolína inSPORTline Nufino 120 cm modrá

Výjimečný kus Dětská nafukovací trampolína inSPORTline Nufino 120 od populárního výrobce Insportline naleznete aktuálně za parádní cenu. Ceny již od 3 690 Kč.
EAN: 8596084123077
Dětská nafukovací trampolína inSPORTline Nufino 120

Maximálně bezpečná nafukovací trampolína. V případě, že ji nebudete využívat, stačí ji pouze vyfouknout, složit a schovat třeba do skříně. Vhodná do interiéru i exteriéru.. Dětská nafukovací trampolína inSPORTline Nufino je skvělý bezpečný prostředek k zabavení dětí na celé odpoledne! Kvalitní a zároveň spolehlivé materiály, které byly použity při výrobě, zajišťují zvýšenou odolnost trampolíny a bezpečí pro vaše malé hopsálky. Dominantou této trampolíny je nafukovací základna o rozměrech 120 x 30 cm – nafouknete jí během několika málo chvilek. Díky tomuto systému je po ukončení hraní, skákání a následném vyfouknutí trampolína také perfektně skladná. Pokud ji tedy zrovna nebudete chtít využívat, stačí prostě jednoduše vyfouknout, složit a uschovat ve skříni či pod postelí.

Ochranná síť s výškou 75 cm je součástí trampolíny. 5 skládacích tyčí, které drží ochrannou síť, chrání 5 měkkých kapsiček na konci sítě, které opět zvyšují bezpečnost při dovádění na trampolíně. V balení najdete i 5 odolných kolíků, které slouží pro upevnění trampolíny do země v případě použití venku. Barevný motiv zaujme každého malého raubíře či malou princeznu.

Pro nepořádné děti lze trampolínu používat například i jako přechodnou úschovnu pro hračky :-)Technický popis:

nafukovací základna
ochranná síť součástí
5 odolných skládacích tyčí k zajištění ochranné sítě
perfektně skladná
otvor pro vstup se dvěma zipy
pumpa pro nafouknutí součástí balení
lze sestavit bez použití nářadí
výška základny: cca 30 cm
průměr základny: 120 cm
průměr samotné skákací plochy: 80 cm
výška ochranné sítě: 75 cm
rozměr otvoru pro vstup: v50 x š36 cm
nosnost: 80 kg
hmotnost: 3,3 kg
vhodné pro děti od 3 let
vhodné pro interiérové i exteriérové využití