fit-machine.cz

Dětská skluzavka inSPORTline Deerslide

Tento kvalitní a žádaný produkt Dětská skluzavka inSPORTline Deerslide od výrobce s dobrým jménem Insportline můžete dostat právě nyní na našich stránkách v akci. Nyní získáte od 2 190 Kč.
EAN: 8596084135209
Dětská skluzavka inSPORTline

Moderní skluzavka pro děti z kvalitního lehkého, ale přitom velmi pevného a stabilního plastového materiálu.. Dětská skluzavka inSPORTline Deerslide je ideální pomůcka pro zabavení neposedných dětí v pohodlí domova nebo na zahradě. Jízda na dětské skluzavce rozvíjí smysl pro koordinaci pohybů, rovnováhu a posiluje svalstvo.

Pevná a stabilní konstrukce skluzavky je perfektně přizpůsobená malým dětem, a proto na ní nenajdete žádné ostré hrany nebo výčnělky. Schůdky a zábradlí s motivem kolouška jsou tvarované tak, aby se dětem pohybovalo co nejlépe a hlavně bezpečně. Díky lehké konstrukci můžete skluzavku jednoduše přemístit z místa na místo. 

Dětská skluzavka inSPORTline Deerslide je vhodná pro děti od 3 let a pokud chcete svoje ratolesti pořádně zabavit na nějakou dobu, s touto skluzavkou se vám to určitě povede.Technický popis:

dětská skluzavka vhodná pro vnitřní i venkovní použití
lehký, pevný a stabilní plastový materiál
bezpečná skluzavka bez ostrých hran a výčnělků
schůdky mají protiskluzovou strukturu
jednoduchý moderní design s motivem kolouška
snadná a rychlá montáž
materiál: plast (HDPE)
rozměry: v72 x š47 x d143 cm 
hmotnost: 6,6 kg
nosnost: 40 kg
doporučený věk: 3+