fit-machine.cz

Dětský basketbalový koš inSPORTline Miami

Tento exkluzivní produkt Dětský basketbalový koš inSPORTline od známého dodavatele Insportline máte možnost získat již dnes extra výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 2 190 Kč.
EAN: 8596084006677
Dětský basketbalový koš inSPORTline

Koš s menší výškou pro děti, do dětského pokoje i hřiště, barvy odolné vůči UV záření.. Dětský basketbalový koš inSPORTline Miami je zmenšenou verzí klasických košů značky inSPORTline. Hlavní předností basketbalového koše je právě zmiňovaná velikost, díky čemuž je možné koš umístit i do bytů, pokojů či garáží. Samozřejmostí je i možnost nastavení výšky a to od 165 do 220 centimetrů. Konstrukce je vyrobena z odolného ocelového materiálu, doplněna o základnu, která pojme až 37 litrů vody či 52 kg písku.

Deska z polyetylenu neboli termoplastu dodává koši stylový vzhled a dlouhou životnost. Mezi další přednosti patří speciální barvy odolné vůči UV záření, síť z polypropylenu nebo snadná montáž či demontáž. Díky těmto vlastnostem je dětský basketbalový koš inSPORTline Miami oblíbeným modelem dětského koše nejen do bytů a pokojů, ale také na zahrady či hřiště.Technický popis:

odolná a stabilní konstrukce
možnost nastavení výšky
základna o objemu 37 l (možno naplnit pískem na hmotnost 52 kg)
polypropylenová síť do každého počasí
speciální barvy odolné vůči UV záření
materiál konstrukce: ocel
materiál desky: polyetylen (termoplast)
nastavitelná výška: 165 – 220 cm
rozměr desky: š75 x v45 x t2,5 cm
průměr koše: 34 cm
rozměr základny: d75 x š55 x v12 cm
hmotnost: 9 kg (bez naplnění základny)
vhodné pro vnitřní i venkovní využití