fit-machine.cz

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy růžová

Často hledaný výrobek Digitální krokoměr inSPORTline Strippy od známého výrobce Insportline snadno můžete získat zrovna pořád výhodně. Aktuálně v akci za 690 Kč.
EAN: 8595153681265
Digitální krokoměr inSPORTline Strippy
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
690 799 Kč Sleva -13%

Krokoměr s podsvíceným displejem, svinovací silikonový řemínek bez přezky, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k počítači přes USB.. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi.

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky.Technický popis:

atraktivní design
voděodolné silikonové tělo
svinovací silikonový řemínek bez přezky
4 tlačítka (light, set, mode, reset)
podsvícení
30 denní paměť
zobrazení paměti
zobrazení souhrnných informací
čas
budík
připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení)
aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot – Pedometr Management 
rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm
rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm
hmotnost: 54 g
baterie: CR2032, 3V (knoflíková)
vhodné pro nošení na ruce či noze

Funkce:

počítání provedených kroků (Step)
odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile)
odhad spotřebovaných kalorií (Kcal)
měření délky cvičení (Min)
do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record)
celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total)
funkce umožňující nastavení budíku (ALM)