fit-machine.cz

Dřep ve stoje Steelflex Plateload Line PLSS černo-červená

Hodně žádaný kousek Dřep ve stoje Steelflex Plateload Line PLSS od značky se skvělou pověstí Steelflex je k získání ještě dnes ve slevě. Nyní pořídíte jen za 52 990 Kč.
Dřep ve stoje Steelflex Plateload Line
Ověřit dostupnost »
Značka: Steelflex
52 990

Profesionální stroj pro bezpečné a efektivní posilování nohou, robustní a stabilní konstrukce, pohodlné polstrování, odkládací trny.. Steelflex PlateLoad Line PLSS je profesionální stroj pro bezpečné posilování svalstva nohou. S tímto strojem efektivně posílíte kvadricepsy, hamstringy i hýžďové a lýtkové svalstvo. Kromě dřepů můžete provádět i výpony na lýtka a výpady. Zátěž v podobě olympijských kotoučů si zvolíte přesně podle svých potřeb, k dispozici je Vám čtveřice trnů. 

Robustní ocelová konstrukce je stříkána elektrostatickou práškovou barvou, která chrání její povrch před škrábanci. Zádová opěrka i ramenní opěrky jsou pro maximální pohodlí uživatele bohatě polstrovány. Protiskluzové nohy zaručují vyšší stabilitu stroje během cvičení.

Posilovací stroj je opatřen bezpečnostními kryty šroubů, kvalitními ložisky, které jsou utěsněny po celém obvodu a trny pro odložení kotoučů. Steelflex PlateLoad Line PLSS je vhodný pro komerční i nekomerční využití.

POZOR! Kotoučové závaží není součástí posilovacího stroje! Technický popis:

robustní konstrukce z oceli
povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou 
vysoké polstrování opěrek
rukojeti potažené pěnovým materiálem
kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu
bezpečnostní krytky šroubů
odkládací trny pro kotouče
hmotnost: 152 kg
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
maximální hmotnost kotoučů: 400 kg
rozměry: délka 207 cm × šířka 136 cm × výška 168 cm
určeno pro olympijské kotouče (s otvorem 50 mm, nejsou součástí balení)
vhodné pro komerční a nekomerční využití