fit-machine.cz

Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline Suspe

Kvalitní a žádaný produkt Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline od populárního výrobce Insportline jednoduše pořídíte bezpečně online napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 290 Kč.
EAN: 8596084117120
Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline

Pevné nastavitelné kruhy s jištěnými karabinami a protiskluzovými omotávkami! Unesou až 500 kg.. Gymnastické kruhy inSPORTline Suspe jsou zárukou efektivního a naprosto bezpečného tréninku, a to jak doma, tak v přírodě! Dvojité popruhy s karabinou na každé straně totiž unesou až 500 kg a vyšší zátěž pro ně není žádný problém. Karabiny jsou navíc zajištěny proti samovolnému otevření šroubkem na imbusový klíč. Kruhy jsou dřevěné a aby vám při tréninku v rukách neklouzaly, je sada doplněna o pevné gumové omotávky.

Na rozdíl od většiny gymnastických kruhů máte navíc ulehčenou práci s nastavením délky – karabiny lze provléct v místech vyznačených číslem, takže oba popruhy sepnete do stejné délky během několika sekund. Popruhy pak jen jednoduše zavěsíte na jakoukoliv posilovací klec, stropní držák, žebřiny a nebo dokonce i na strom. S gymnastickými kruhy inSPORTline Suspe tak získáte praktického pomocníka pro posílení celého těla.Technický popis:

pevné dvojité popruhy s karabinou na každé straně
nastavení délky podle čísel na popruhu
zajištění karabiny pomocí imbusového klíče
protiskluzové omotávky kruhů
jednoduchá instalace
možnost využití pro outdoor cvičení
materiál kruhů: dřevo
průměr kruhů: 23,5 cm
šířka kruhů: 2,8 cm
materiál popruhů: nylon
materiál omotávek: TPE
tloušťka popruhů: 3,7 cm
velikost karabiny: 9 x 6 cm
délka: 260 cm (bez karabin)
nosnost: 500 kg
hmotnost: 1,6 kg
nejsou určeny pro komerční používání