fit-machine.cz

Elektrická koloběžka Devron Zerga EH-100 8,5″

Zlevněný výrobek Elektrická koloběžka Devron Zerga EH-100 od výrobce s dobrým jménem Devron máte možnost pořídit v naší online nabídce v bezva akci. Stojí teď u nás 17 990 Kč.
EAN: 8596084079510
Elektrická koloběžka Devron Zerga
Ověřit dostupnost »
Značka: Devron
17 990

Moderní a lehká elektrická koloběžka, skládací konstrukce, snadné ovládání, bezdušová kola, výkonný motor, baterie Panasonic, kompletní výbava.. Elektrokoloběžka Devron Zerga EH-100 je jednoduchá, kompaktní a rychlá elektrická koloběžka. Motor o výkonu 250 W, který je krátkodobě schopen dosáhnout i výkonu dvojnásobného, je umístěný v předním kole a koloběžce dodává maximální rychlost 20 km/h. S baterií Panasonic o kapacitě 7,7 Ah integrovanou v nášlapu na jedno nabití ujedete až 25 km. Elektrokoloběžka navíc disponuje moderní technologií rekuperace. Při brzdění se tak kinetická energie přeměňuje zpět na elektrickou a baterie se tím dobíjí. Zejména pří jízdě v kopcích tak tato vychytávka k dojezdu přidává potřebné stovky metrů. Elektrická koloběžka si poradí i s opravdu prudkými kopci se sklonem až 15°. Při jízdě z kopce zase oceníte dvojici spolehlivých brzd – přední ABS elektronickou a zadní kotoučovou.

Elektrická koloběžka Devron Zerga EH-100 vyniká svým elegantním a čistým designem. Jediným tlačítkem intuitivně ovládáte veškeré funkce koloběžky i přední LED osvětlení. Displej pak zobrazuje všechny nezbytné informace jako aktuální rychlost, stav nabití baterie a rychlostní mód, ve kterém se právě nacházíte (můžete vybírat mezi ekonomickou rychlostí 15 km/h a maximální rychlostí 20 km/h). Na pravé straně řídítek páčkou ovládáte plyn s funkcí tempomatu (nemusíte pro udržení rychlosti neustále páčku držet). Na levé straně je klasická brzdová páčka, jejímž stisknutím zároveň automaticky rozsvítíte zadní brzdové světlo. Veškerá lanka jsou vedena vnitřkem rámu z lehkého leteckého hliníku s pískovanou povrchovou úpravou. Kabely tak nikde funkčně ani designově nepřekáží a minimalizuje se riziko jejich poškození. 

Elektrokoloběžka Devron Zerga EH-100 je zároveň skvěle vybavena. Kola o velikosti 8,5″ jsou bezdušová a nehrozí tak jejich píchnutí či jiné potíže. Jízdní vlastnosti však mají srovnatelné s klasickými nafukovacími plášti. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu nebude přenášení ani skladování sebemenší problém. Svou hmotností 12,5 kg se elektrokoloběžka řadí mezi nejlehčí modely, takže si s jejím přenosem poradí i starší děti. Protiskluzový nášlap je dostatečně prostorný pro pohodlnou jízdu i na delších trasách. Funkční výbavu doplňují blatníky a samozřejmě nechybí ani stojan. Vysokou bezpečnost kromě efektivních brzd a kompletního osvětlení zaručují reflexní prvky na stranách koloběžky a hlasitý zvonek na řídítkách.

Pokud hledáte elegantní dopravní prostředek pro rychlé přesuny po městě nebo pro pohodové vyjížďky, moderní elektrokoloběžka Devron Zerga je pro Vás ideální volbou.Technický popis:

materiál rámu
letecký hliník

výkon motoru
250 W (maximální 500 W)

typ motoru
v předním kole

maximální točivý moment
16 Nm

maximální rychlost
15/20 km/h

maximální stoupání
15° 

baterie
Li-Ion, Panasonic 7,7 Ah (280 Wh)

dojezd na jedno nabití
18 – 25 km

čas pro plné nabití
3 h

přední brzda
ABS elektronická

zadní brzda
kotoučová

kola
bezdušová

velikost pneumatik
8,5″ (21,5 cm)

rozměry nášlapu
41 x 14,5 cm

výška nášlapu (horní)
15 cm

výška nášlapu (spodní)
8,75 cm

výška řídítek
110 cm

šířka řídítek
48 cm

osvětlení
přední a zadní, zadní brzdové

rozměry koloběžky
108 x 43 x 114 cm

rozměry složené koloběžky
108 x 43 x 49 cm

minimální doporučená výška jezdce
120 cm

nosnost
120 kg

hmotnost
12,5 kg

další vybavení
tempomat, skládací mechanismus, stojan, blatníky, zvonek, reflexní prvky