fit-machine.cz

Elektrická koloběžka inSPORTline Swifter 8″

Unikátní a žádaný produkt Elektrická koloběžka inSPORTline Swifter od společnosti Insportline pohodlně nakoupíte již dnes za výborné peníze. Cenově vychází na 13 390 Kč.
EAN: 8596084098900
Elektrická koloběžka inSPORTline Swifter
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
13 390

Lehká revoluční skládací koloběžka s nášlapným pedálem, která dělá vaši jízdu ještě více pohodlnější.. Elektrická koloběžka inSPORTline Swifter je revoluční koloběžka s nášlapným pedálem, díky kterému se vaše jízda stane ještě více pohodlnější. Koloběžka Swifter vám výborně poslouží při každodenních krátkých přesunech, vyhnete se díky ní všem dopravním zácpám a ušetříte každý den desítky minut. I přes svůj vysoký výkon váží díky lehkému hliníkovému rámu pouhých 10,5 kg a jen několika rychlými pohyby ji během chvilky dokáže složit každý. Z koloběžky se rázem stane kompaktní společník, kterého můžete uložit do vašeho auta nebo převážet veřejnou dopravou. Nafukovací pneu s průměrem 8″ snadno překonají drobné nerovnosti ve městech, se kterými se denně potýkáte. 

Bezpečnou jízdu vám zajistí kombinace zadní elektronické a nášlapné brzdy, protiskluzová nášlapná plocha a gumová madla pro pevný úchop a kontrolu nad řízením po celou dobu jízdy. Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete spínačem na řídítkách, kde je umístěno i tlačítko houkačky. Během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo. Integrovaný displej vám zobrazí uraženou vzdálenost, aktuální rychlost, rychlostní mód či stav baterie, takže budete mít vždy přehled o své jízdě. 
 

 

 

O dojezd až 15 km se stará lithiová baterie značky LG o kapacitě 5,2 Ah, která svou kvalitou, spolehlivostí, výdrží i počtem nabíjecích cyklů daleko předčí neznačkové baterie. S jedním nabitím, které na plnou kapacitu trvá pouhých 3 – 5 h, tak zvládnete hned několik cest. Koloběžka je pojízdná i bez využití motoru, takže i v případě vybití na místo bez problému dorazíte. Baterie je umístěna přímo v nášlapu koloběžky, takže při jízdě nijak nepřekáží a ani vzhledově nepůsobí rušivým dojmem. Nabíjí se standardní kompaktní nabíječkou, kterou budete moci nosit kamkoliv s sebou. 
Technický popis:

materiál rámu
hliník 

výkon motoru
250 W

typ motoru
bezkartáčový

maximální rychlost
25 km/h

rychlostní režimy
12/20/24 km/h

baterie
Li-Ion baterie 5.2 Ah, 187.2 Wh, 36V 

dojezd na jedno nabití
15 km

čas pro plné nabití
3 – 5 hodin

brzdy
zadní elektronická, zadní nášlapná

pneumatiky
přední nafukovací, zadní pevné

velikost pneumatik
8″ (20,3 cm)

maximální nahuštění
2,5 barů/36 PSI

rozměry nášlapu
40 x 11 cm

výška nášlapu (horní)
14 cm

výška nášlapu (spodní)
7 cm

výška řídítek
105 cm

šířka řídítek
43,5 cm

osvětlení
přední a zadní světlo, automatické brzdové

rozměry koloběžky
95 x 43 x 110 cm

rozměry složené koloběžky
95 x 43 x 37 cm

minimální doporučená výška jezdce
150 cm

nosnost
100 kg

hmotnost
10,5 kg

další vybavení
skládací mechanismus, stojánek, blatníky, automatické vypnutí při nečinnosti