fit-machine.cz

Elektrická koloběžka W-TEC Lonix 10″

Oblíbený a kvalitní výrobek Elektrická koloběžka W-TEC Lonix od výrobce W-tec jednoduše naleznete právě extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 13 990 Kč.
EAN: 8596084117717
Elektrická koloběžka W-TEC Lonix
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
13 990

Robustní koloběžka se kterou se vyhnete všem zácpám a budete proplouvat městem ve stylu!. Elektrická koloběžka W-TEC Lonix je ideálním transportním prostředkem, se kterým se snadno vyhnete dopravním zácpám. Koloběžka Lonix vám výborně poslouží při každodenních krátkých přesunech s maximální rychlostí až 30 km/h ušetříte každý den desítky minut. Rám koloběžky v případě potřeby můžete složit na menší skladnější rozměry a koloběžku tak snadno uložíte např. do vašeho auta. Ať už spěcháte do práce nebo za partou kamarádů, koloběžka W-TEC Lonix vás bez problémů rychle doveze kamkoliv!

Bezpečnou jízdu vám zajistí přední a zadní kotoučová brzda, protiskluzová nášlapná plocha a gumová madla pro pevný úchop a kontrolu nad řízením po celou dobu jízdy. Nafukovací pneu s průměrem 10″ snadno překonají drobné nerovnosti ve městech, se kterými se denně potýkáte. 

Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete spínačem na řídítkách, kde je umístěno i tlačítko houkačky. Během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo. Integrovaný displej vám zobrazí uraženou vzdálenost, aktuální rychlost, rychlostní mód či stav baterie, takže budete mít vždy přehled o své jízdě. 

Stylový design koloběžky doplňují praktické prvky. Malý stojan pod nástupní plochou, který jednoduše pomocí nohy vytáhnete či schováte. Háček na řídítkách pak využijí nejen ženy na své kabelky, které musí mít neustále na očích, ale třeba i studenti, které už nebaví tahat těžký batoh na zádech. 

O dlouhý dojezd až 30 km se stará baterie s kapacitou 13 Ah, která je umístěna přímo v nášlapu koloběžky, takže při jízdě nijak nepřekáží a ani vzhledově nepůsobí rušivým dojmem. S jedním nabitím, které na plnou kapacitu trvá 7 – 8 h, tak zvládnete hned několik cest. Koloběžka je pojízdná i bez využití motoru, takže i v případě vybití na místo bez problému dorazíte. Nabíjí se standardní kompaktní nabíječkou, kterou budete moci nosit kamkoliv s sebou. 

Maximální dojezd až 30 km
Stylový design koloběžky
Maximální rychlost 30 km/h
Maximální nosnost až 120 kg
Baterie s kapacitou 13 Ah

Technický popis:

materiál rámu
hliník 

výkon motoru
350 W

typ motoru
bezkartáčový

maximální rychlost
30 km/h

baterie
Li-Ion 13 Ah, 36V

dojezd na jedno nabití
30 km

čas pro plné nabití
7 – 8 h

brzdy
kotoučové

pneumatiky
nafukovací

velikost pneumatik
10″ (25,4 cm)

maximální nahuštění
2,4 bar / 35 psi

rozměry nášlapu
54 x 17,5 cm

výška nášlapu (horní)
12,5 cm

výška nášlapu (spodní)
7 cm

výška řídítek
117 cm

šířka řídítek
60 cm

osvětlení
přední a zadní světlo, automatické brzdové

rozměry koloběžky
125 x 60 x 117 cm

rozměry složené koloběžky
125 x 60 x 51 cm

minimální doporučená výška jezdce
150 cm

nosnost
120 kg

hmotnost
18 kg

další vybavení
skládací mechanismus, stojánek, blatníky, automatické vypnutí při nečinnosti