Elektrická koloběžka W-TEC Twelver 12″

Oblíbený a akční kus Elektrická koloběžka W-TEC Twelver originál od výrobce W-tec je k dostání zde za výborné peníze. Aktuálně v akci za 9 990 Kč. EAN: 8596084123411
Elektrická koloběžka W-TEC Twelver
Značka: W-tec
9 990 Dostupnost: není skladem 15 990 Kč Sleva -37%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Velká 12″ kola, snadno složitelná konstrukce, přední i zadní světlo, tempomat, dlouhý dojezd, vysoká rychlost.. Elektrická koloběžka W-TEC Twelver s většími 12″ koly je jako stvořená pro rychlé přesuny do práce, školy či na zábavné výlety po okolí. Nicméně díky své mimořádně skladné konstrukci ji můžete vzít prakticky všude sebou nebo ji bez problému uložit doma a v garáži. Byla totiž navržena tak, aby její kompaktní rozměry nezabraly příliš mnoho místa. Koloběžku složíte i rozložíte během pár vteřin, což jednoznačně využijete při jízdě v MHD, vlaku nebo v autě. Stačí popadnout do ruky či uložit do kufru a hurá na cesty! Minimalistický stylový design navíc zaručí, že budete hvězdou silnic.

Rychlejší než vítr

S elektrickou koloběžkou W-TEC Twelver 12″ si užijete nejen příjemné projížďky silnicí, ale také můžete pořádně šlápnout na plyn a zkusit co dokáže! Disponuje totiž výkonným 250 W motorem, který hravě překoná každý kopec i nezpevněný terén, a to rychlostí až 25 km/h. Na jedno dobití baterie ujedete při běžném použití a standardní rychlosti zhruba 30 km. Celková ujetá vzdálenost však závisí na více faktorech, musíte brát v potaz hmotnost jezdce, styl jízdy, členitost terénu či povětrnostní podmínky. Plnou kapacitu baterie získáte po 7-8 hodinách nabíjení, proto se přímo nabízí koloběžku přes noc nabít a ráno už stačí jen vyrazit! Koloběžka disponuje 3 rychlostními stupni. Pomalejší rychlost 6 km/h je jako stvořená na běžné denní cesty do práce či školy skrze město, rychlejší stupně o 20 a 25 km/h zase naplno otestujete za hranicemi města a delších cestách. Pokud se vám po cestě koloběžka vybije, bez problému dojedete do cíle odrážením s vypnutým motorem.

 

Ovládaní hravě zvládne každý 

Veškeré důležité informace vám ukáže přehledný displej, který kromě stavu baterie, aktuální rychlosti včetně zařazeného rychlostního stupně, celkové i aktuální uražené vzdálenosti a doby jízdy zobrazuje i další doplňkové ukazatele. Vše budete jednoduše ovládat pomocí ON/OFF a +/- tlačítek. Jistě oceníte i pokročilé funkce, mezi něž patří tempomat či asistence rozjezdu pro plynulý rozjezd do kopce. Zejména tempomat přijde vhod během delších výletů. Nebudete tak zaneprázdněni sledováním displeje a v klidu si vychutnáte požitek z jízdy! 
 

Bezpečnost především! 

Nástrahy na silnicích jsou bez šance! Tma ani špatné počasí vás totiž nedonutí sedět doma, elektrická koloběžka W-TEC Twelver 12″ bude díky přednímu a zadnímu LED světlu napájeným centrální baterií dobře vidět i za zhoršené viditelnosti. Světla zapnete stejně jako zvonek barevně označeným spínačem na řídítkách. Zadní světlo se také rozsvítí během brzdění, proto vás nikdo nepřehlédne. Spolehnout se můžete také na kvalitní kotoučovou brzdu, které pohotově zastaví takřka kdykoliv a v jakémkoliv terénu.

 

Velká kola, špičková kvalita a odolnost

O kvalitě zpracování není pochyb! Vše bylo dotaženo do nejmenšího detailu, včetně velkých pneumatik s průměrem 12″ (30,5 cm). Nejen, že skvěle přilnou k vlhkému povrchu, ale i maximálně tlumí nepříjemné vibrace při jízdě – mnohem lépe než u jiných elektrokoloběžek, které obvykle disponují menšími koly. Kola jsou navíc chráněna blatníky. Skvělou odolnost poskytuje také samotná hliníková konstrukce.  Koloběžka bude vhodná pro jezdce s postavou od 160 cm. Na 51 cm dlouhém nášlapu se můžete pohodlně svést s chodidly za sebou či vedle sebe. 

 

Elektrická koloběžka W-TEC Twelver 12″ je zkrátka kombinací propracovaných technických vlastností a neobyčejně nadčasového designu! Pokud jste doposud nezkusili jízdu na elektrické koloběžce, věřte, že si ji s jistotou zamilujete. Skladná konstrukce, skvělý výkon a dlouhá výdrž, co víc si přát?

Technický popis:

materiál rámu
slitina hliníku

typ motoru
bezkartáčový

max. stoupání

výkon motoru
250 W

kapacita baterie
10,4 Ah / 36 V

nabíječka 
vstup 100-240 V, výstup 42 V / 1.5 A

max. rychlost
25 km/h

dojezd na 1 nabití
30 km

rychlost nabíjení
7-8 h

max. nosnost
100 kg

hmotnost
19,5 kg

velikost pneu
12″ (30,5 cm) 

druh pneu
přední i zadní nafukovací

brzdy
zadní kotoučová

doporučená minimální výška jezdce
160 cm

maximální výška řídítek
115 cm

šířka řídítek
60 cm 

šířka nášlapu
16 cm

délka nášlapu
51 cm

výška nášlapu – horní
15,5 cm

výška nášlapu – světlá
11 cm

rozměry rozložené koloběžky
128 x 62 x 126 cm 

rozměry složené koloběžky
55 x 60,5 x 128 cm 

rozměry balení 
132 x 25 x 59 cm

osvětlení 
přední a zadní LED

možnost nastavení
tempomat, start s odrazem/bez odrazu, plynulost rozjezdu

další vyba