fit-machine.cz

Flowin Sport Pilates Edition – rolovatelná deska a příslušenství

Tento exkluzivní výrobek Flowin Sport Pilates Edition od skvělé značky Flowin snadno získáte v naší online nabídce opravdu levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 680 Kč.
EAN: 8595153665777
Flowin Sport Pilates Edition - rolovatelná
Ověřit dostupnost »
Značka: Flowin
4 680

Pomůcka vhodná pro posilování celého těla, do domácnosti, odolná, lehká, skladná a přenosná díky cestovnímu obalu, DVD Pilates.. Flowin vznikl na základě anglického slova „to flow“ (plynout), což už napovídá k čemu Flowin slouží. Flowin koncept byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rekonvalescence, kde si našel také své místo. Nyní se Flowin zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností. Rolovatelná deska Flowin Sport je cvičební nástroj, který je složen z desky (tréninková plocha) a sady malých podložek pod ruce, nohy, kolena a lokty. Celá sada je dodávána včetně cestovního obalu pro snadný transport. V trénincích se využívá hmotnost vlastního těla působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncentrovaných třecích pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu (viz. video v kartě video). Toto je hlavní charakteristický rys desky Flowin. Rolovatelná deska Flowin Sport je vhodná pro cvičení ve skupinách, pro pilates cvičení, ale také na kruhový trénink.

Přibalené DVD je zaměřeno na správné postavení celého těla, posílení hlubokého stabilizačního systému, mezilopatkových a velkých zádových svalů, a také protažení zadních stran stehen.Technický popis:

jednoduchý a účinný posilovací systém
posilování vlastní hmotností
umožňuje velmi efektivní posilování všech svalových partií
působí preventivně proti zraněním a bolestem zad
snadná a rychlá instalace
snadná manipulace
vysoka odolnost
určené pro všechny hmotnostní kategorie
maximální výška cvičence: bez omezení
hmotnost: 2,5 kg
materiál: tvrdý ohebný termoplast
vhodné pro pilates, skupinová cvičení, kruhový trénink
určené pro domácí i komerční využití

Obsah balení:

1x rolovatelná deska 140x100x0,3 cm
1x DVD FLOWIN® PILATES I.
1x manuál
2x podložka pod chodidla
2x podložka pod ruce
1x podložka pod kolena
1x cestovní obal