fit-machine.cz

Freestyle koloběžka LMT S bílá

Velmi oblíbený kousek Freestyle koloběžka LMT S od značky s dobrým jménem Lmt je k dostání v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za cenu 2 152 Kč.
EAN: 8596084123671
Freestyle koloběžka LMT S
Ověřit dostupnost »
Značka: Lmt
2 152 2 690 Kč Sleva -20%

Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka LMT S je pořádná koloběžka pro pořádné jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 110 mm polyuretanová kolečka se slitinovými středy, která perfektně tlumí nárazy a zaručují dlouhou životnost. Rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby vám poskytnou možnost velice svižné jízdy.

S ocelovými řídítky širokými 43 cm a masivní 2-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálou triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální CNC průřez na přední straně koloběžky perfektně doplňuje jednoduchý design koloběžky a v kombinaci s minimalistickým barevným provedením se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka LMT S je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.Technický popis: 

stylový design s CNC otvorem
široký nášlap 110 mm
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
odolná hliníková deska
vidlice z vysoce kvalitní hliníkové slitiny
2-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda ze slitiny manganu, nylonu a oceli
minimální doporučená výška jezdce: 130 cm
velikost koleček: 110 mm x 24 mm
tvrdost koleček: 88A
materiál koleček: PU
jádra koleček: slitinová
ložiska: ABEC 9
hlavové složení: integrované
kompresní systém: IHC
rozměr řídítek: š43 x v45 cm (od hlavového složení) 
rozměr nášlapné plochy: 27 x 11 cm
výška nášlapu: 7 cm
celkové rozměry koloběžky: d59 x š43 x v70 cm
hmotnost: 4,1 kg
doporučený věk: 8+
nosnost: 100 kg