fit-machine.cz

Freestyle koloběžka LMT XL černá

Akční kus Freestyle koloběžka LMT XL od známé kvalitní značky Lmt jednoduše seženete právě dnes opravdu levně. Za bezkonkureční cenu 3 490 Kč.
EAN: 8596084123657
Freestyle koloběžka LMT XL
Ověřit dostupnost »
Značka: Lmt
3 490

Kvalitní materiály, 120 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka LMT XL je pořádná koloběžka pro pořádné jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 120 mm polyuretanová kolečka se slitinovými středy, která perfektně tlumí nárazy a zaručují dlouhou životnost. Rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby vám poskytnou možnost velice svižné jízdy.

S ocelovými řídítky širokými 60 cm a masivní 4-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálou triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální CNC průřez na přední straně koloběžky perfektně doplňuje jednoduchý design koloběžky a v kombinaci s minimalistickým barevným provedením se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka LMT XL je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.Technický popis: 

stylový design s CNC otvory na rámu
široký nášlap 130 mm
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
odolná hliníková deska
vidlice z vysoce kvalitní hliníkové slitiny
4-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda ze slitiny manganu a oceli
minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
velikost koleček: 120 mm x 28 mm
tvrdost koleček: 88A
materiál koleček: PU
jádra koleček: slitinová
ložiska: ABEC 9
hlavové složení: integrované
kompresní systém: SCS
rozměr řídítek: š60 x v73 cm (od hlavového složení) 
rozměr nášlapné plochy: 39 x 13 cm
výška nášlapu: 7,5 cm
celkové rozměry koloběžky: d73 x š60 x v98 cm
hmotnost: 4,2 kg
doporučený věk: 8+
nosnost: 100 kg