fit-machine.cz

Galvanická žehlička na obličej inSPORTline Giva

Tento žádaný výrobek Galvanická žehlička na obličej inSPORTline od populárního výrobce Insportline jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu! Akční cena 690 Kč.
EAN: 8596084130839
Galvanická žehlička na obličej

Přístroj, který čistí pokožku a zároveň napomáhá hloubkovému vstřebání kosmetických prostředků.. Galvanická žehlička na obličej inSPORTline Giva se stane vaším nepostradatelným parťákem při péči o pleť. Žehlička využívá galvanického proudu, který je schopen efektivněji vpravit účinné látky kosmetických přípravků do hlubších vrstev pokožky. Sonické vibrace, které přístroj vydává, účinně a bezbolestně čistí pleť a zároveň podporují krevní oběh a pozitivně stimulují lymfatický systém, což má za důsledek vylučování negativních látek z těla.

Jedná se o přístroj, který disponuje třemi komplexními pečujícími funkcemi – čištění, vyživení a stimulace. Funkce čištění zajišťuje díky sonickým vibracím odstranění mikro nečistot z pokožky a hlavně z ucpaných pórů. Funkce vyživující slouží především k vyhlazení drobných nedostatků pleti. Posledním krokem péče je funkce stimulace. Tento krok je doprovázen příjemným vyhříváním na 42°C, které účinně otevírá póry a dostává kosmetický přípravek přesně tam, kde je nejvíce potřeba. Díky tomu dochází zároveň k zintenzivnění účinků kosmetických přípravků. 

Použití

Pleť důkladně odličte s naším pomocníkem – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi a zanechejte pleť vlhkou. Při první fázi – čištění – užívejte přístroj s kosmetickým tampónkem, jelikož tampón dokáže absorbovat nečistoty pleti. Na tampon naneste kosmetický přípravek na vodní bázi – například čisticí micelární vodu inSPORTline 3v1. Je potřeba během čištění pleti mít pokožku neustále vlhkou, takže v případě, že se vám rychle tampón vysuší, opětovně ho navlhčete. Krytka přístroje slouží k přidržení tampónu na hlavici žehličky. Vložte tedy tampón do krytky a nasaďte na hlavici. 

 

 

Spusťte žehličku přidržením spodního tlačítka. Režim pro čištění pleti je již přednastaven při spuštění. Horním tlačítkem si nastavte intenzitu (1 – nízká, 2 – střední, 3 – vysoká). Nyní je pro spuštění vibrací nutné se rukou dotýkat stříbrného proužku na přístroji a zároveň musí být hlavice přístroje v kontaktu s pletí. Přejíždějte hlavicí po pokožce a zaměřte se na nedokonalosti vaší pleti a ta místa, kde se nejvíce ucpávají póry a dochází ke zvýšené tvorbě mazu (brada, nos, čelo). Nezůstávejte na jednom místě déle než 10 sekund. Délka jedné fáze je 4 minuty, poté se funkce automaticky vypne. Proto se zaměřte na každou oblast obličeje (viz obrázek vpravo) přibližně jednu minutu. Po první fázi sundejte krytku s kosmetickým tampónem z žehličky a odstraňte zbytky kosmetického přípravku z hlavice přístroje.

Nyní na pleť naneste kosmetický přípravek, který chcete nechat hloubkově absorbovat. Doporučujeme naše intenzivní hydratační sérum inSPORTline. Stisknutím tlačítka pro spuštění přepnete na druhou fázi – vyživení. Stejným způsobem jako u fáze první přejíždějte přístrojem po obličeji a opět je nezbytné dotýkat se ionického proužku během užívání. Po 4 minutách opět očistěte hlavici žehličky. 

Při posledním kroku použijte jakýkoliv krém, dle typu vaší pleti. Můžete vybrat z naší nabídky – revitalizační liftingový krém, lehký hydratační krém či ultra hydratační krém. Spustíte třetí režim a tím je stimulace. Při této fázi se zahřeje hlavice přístroje na příjemných 42°C, což způsobí, že se otevřou póry a účinné látky séra se dostanou přesně tam, kam mají. Opět dodržujte stejný postup při užívání jako u předchozích dvou kroků. Po použití přístroj vypněte a očistěte kosmetickým hadříkem.

Doporučujeme tento čistící rituál obohatit ještě o jednu finální fázi, která je stejně důležitá jako každý krok z výše zmíněných. Je potřeba, aby se otevřené póry opět uzavřely a udržely v sobě všechny aktivní látky. Stačí po stimulační fázi čištění použít vychlazený face roller inSPORTline Siarto či Rosado a promasírovat a zároveň ochladit obličej dle obrázku vlevo.

 

Technický popis:

přístroj pro zlepšení kvality pleti
bezbolestné ošetření pleti
využívá galvanický proud a sonické vibrace
podporuje krevní oběh 
zvyšuje elasticitu pleti a redukuje jemné vrásky
uvolňuje ucpané póry a účinně bojuje s akné
pozitivně stimuluje lymfatický systém
užívejte pravidelně 3 – 4 x týdně
tři módy: čištění, vyživení a stimulace
tři nastavení intenzity: 1 – nízká, 2 – střední, 3 – vysoká
délka jedné fáze: 4 minuty
doba nabíjení: 2 hodiny
doba použití na jedno nabití: 1 hodina
výkon: 1,7 W
kapacita baterie: 420 mAh
rozměry: d16 x š4,5 x v3 cm
hmotnost: 64 g
materiál: ABS