fit-machine.cz

GiBoard sada Gibbon Bonzo Classic

Tento unikátní kousek GiBoard sada Gibbon Bonzo od oblíbené značky se zárukou kvality Gibbon jednoduše získáte právě teď v naší nabídce výhodně! Momentálně k dispozici za 4 799 Kč.
EAN: 4260165874151
GiBoard sada Gibbon Bonzo
Ověřit dostupnost »
Značka: Gibbon
4 799

Kompletní GiBoard set zahrnující desku a slackline, ideální pro začátečníky a na statičtější triky.. Značka Gibbon přináší slackline z parku k vám domů.

Gibbon Bonzo Classic je kompletní GiBoard set, zahrnující desku a slackline – vše, co potřebujete na trénink balancu a rovnováhy uvnitř i venku.

Bonzo Classic je 106 cm dlouhý GiBoard, který má zespodu korkové podložky proti uklouznutí. Součástí balení je 5 cm široká slackline Classicline.

Jedná se snad o nejuniverzálnější lajnu na trhu, vhodnou pro začátečníky a na statičtější triky. Zároveň posílíte svaly celého těla, hlavně ale střed a hluboké svalstvo.

Vzhledem ke kompaktním rozměrům je GiBoard super na cvičení doma. Náročné triky, efektivní trénink koordinace a rovnováhy nebo jen zábava a výzva. Zlepšete své držení těla, kondici i kreativitu zábavnou formou!Technický popis:

stylový dřevěný board se žlutým potiskem
ideální pro začátečníky a na statičtější triky
korkové podložky ze spodní strany proti uklouznutí
délka boardu: 106 cm
šířka slackline: 5 cm
nosnost: 100 kg
dřevěný set pro napínání slacklinu součástí balení

Další produkty od výrobce Gibbon