fit-machine.cz

Gumový kotouč Capital Sports Renit 2 x 5 kg 50 mm

Super kus Gumový kotouč Capital Sports Renit 2 x 5 kg od našeho známého výrobce Capital sports můžete pořídit právě levně. Cena od 1 290 Kč.
EAN: 4260457484112
Gumový kotouč Capital Sports Renit 2 x

Odhazovací olympijský kotouč, vysoce odolný materiál, hliníkový střed, odrážecí guma po okraji.. Gumový kotouč Capital Sports Renit 2 x 5 kg je odhazovací kotouč s průměrem otvoru pro hřídel 50 mm. Skládá se ze dvou částí – hliníkového středu a pevného, pružného gumového okraje vyrobeného z vysoce odolné gumy proti nárazům. Odhazovací kotouče jsou využívány především ke vzpěračskému tréninku, silovému cross tréninku v posilovnách, workout tělocvičnách či podobných zařízeních. Kotouč lze využít jak pro nakládací činku, tak i samostatně pro zpevnění těla (paže, trup, nohy).

Díky kvalitnímu zpracování, vysoké odolnosti proti poškození a atraktivnímu designu je kotouč Capital Sports Renit vyhledáván právě vzpěrači, vyznávači kruhových tréninků a strongmany, kdy při tréninku si nemusí lámat hlavou, zdali plně naloženou činku či kotouč upustí na zem.Technický popis:

odhazovací gumový kotouč
průměr otvoru pro hřídel 50 mm
kvalitní zpracování
atraktivní design
odolné proti opotřebování
hmotnost: 5 kg
šířka kotouče: 3,5 cm
průměr kotouče: 45 cm
materiál středu: vysoce odolný hliník
materiál odrazové části: za vysoké teploty lisovaná guma
vhodné pro domácí použití
uvedená cena je za 2 kotouče
po ukončení cvičení doporučujeme závaží z osy činky sundat

Další produkty z kategorie Workout pomůcky