fit-machine.cz

Gumový pás inSPORTline Hangy 13 mm X-light

Kvalitní kousek Gumový pás inSPORTline Hangy 13 mm od známé značky Insportline máte možnost dostat v naší nabídce extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 219 Kč. EAN: 8595153672607
Gumový pás inSPORTline Hangy 13
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
219 329 Kč Sleva -33%
Popis produktu

Pás pro nejlehčí obtížnost cvičení, skladný, přenosný a efektivní pomocník posilování doma i v tělocvičně, možnost využití pro jednodušší přitahování na hrazdách.. Gumový pás inSPORTline Hangy je fitness pomůcka, která má široké využití a je vhodná k procvičení bench pressu, mrtvých tahů a dřepů. Lze ho použít nejen k posilování, ale i k efektivnímu protahování.

Neustálým napínáním a povolováním pásů se zároveň zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je velmi účinný při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě lze takovýto pás použít i na hrazdách či žebřinách pro usnadnění přítahů.

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je gumový pás inSPORTline Hangy snadno přenosný, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně, ale i doma.Technický popis:

vysoká pružnost pásu
možnost spojení více pásů uzly
vhodný pro cvičení doma i v tělocvičně
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní pomůcka
použitelný i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 12 kg
šířka: 1,3 cm
obvod: 204 cm
váha: 106 g