fit-machine.cz

Gumový pás inSPORTline Hangy 22 mm Light

Tento zlevněný produkt Gumový pás inSPORTline Hangy 22 od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline seženete právě teď v nabídce extra výhodně. Akční ceny od 549 Kč.
EAN: 8595153672614
Posilovací guma inSPORTline Hangy Light 204x2

Pružný gumový pás pro lehčí obtížnost cvičení, skladný, přenosný a efektivní pomocník posilování doma i v tělocvičně, možnost využití pro jednodušší přitahování na hrazdách.. Posilovací guma inSPORTline Hangy je fitness pomůcka, která má široké využití a je vhodná k procvičení bench pressu, mrtvých tahů a dřepů. Lze ji použít nejen k posilování, ale i k efektivnímu protahování.

Neustálým napínáním a povolováním pásu se zároveň zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je velmi účinný při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě lze takovýto pás použít i na hrazdách či žebřinách pro usnadnění přítahů.

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací gume inSPORTline Hangy snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně, ale i doma.Technický popis:

vysoká pružnost pásu
možnost spojení více pásů uzly
vhodný pro cvičení doma i v tělocvičně
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní pomůcka
použitelný i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 15 kg
šířka: 2,2 cm
obvod: 204 cm
váha: 167 g