fit-machine.cz

Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy

Ve slevě tento produkt Gumový pás inSPORTline Hangy 65 od výrobce se skvělou pověstí Insportline jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Právě nyní za 559 Kč.
EAN: 8595153672645
Posilovací guma inSPORTline Hangy X-Heavy 204x6
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
559 1 149 Kč Sleva -51%

Pružný gumový pás pro nejtěžší obtížnost cvičení, skladný a efektivní pomocník posilování doma i v tělocvičně, možnost využití pro jednodušší přitahování na hrazdách.. Posilovací guma inSPORTline Hangy je fitness pomůcka, která má široké využití a je vhodná k procvičení bench pressu, mrtvých tahů a dřepů. Lze ji použít nejen k posilování, ale i k efektivnímu protahování.

Neustálým napínáním a povolováním pásu se zároveň zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je velmi účinný při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě lze takovýto pás použít i na hrazdách či žebřinách pro usnadnění přítahů.

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací guma inSPORTline Hangy snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně, ale i doma.Technický popis:

vysoká pružnost pásu
možnost spojení více pásů uzly
vhodný pro cvičení doma i v tělocvičně
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní pomůcka
použitelný i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 45 kg
šířka: 6,5 cm
obvod: 204 cm
váha: 527 g