fit-machine.cz

Gumový posilovač inSPORTline Morpo Medium – 130 cm

Vysoce kvalitní výrobek Gumový posilovač inSPORTline Morpo od známého výrobce Insportline je k získání v naší online nabídce za skvělou cenu! Akční cena od 559 Kč.
EAN: 8595153673383
Produkt bez obrázku

Posilovač pro střední obtížnost cvičení, efektivně posílí a protáhne tělo, textilní rukáv.. Gumový posilovač inSPORTline Morpo je vhodný jako pomůcka pro protažení před i po tréninku. Gumový posilovač posiluje a zpevňuje prsní, břišní svaly a svalstvo paží i nohou. Efektivně Vám také pomůže zahřát svaly dané partie a omezí tak možné křeče nebo zranění, na které většina lidí zapomíná.

Gumový posilovač inSPORTline Morpo má dvě anatomicky tvarované rukojeti, které jsou odlehčené, mají pěnový příjemný pěnový povrch a zaručují maximální komfort při cvičení. Textilní rukáv obepínající expandér po celé délce pak zabraňuje možnému nepříjemnému odírání o kůži a zároveň chrání samotný expandér.

Gumový expandér inSPORTline je moderní všestranná posilovací pomůcka určená k posilování celého těla v prostředí domova. Posilovač je vyroben z vysoce odolné silikonové gumy zajišťující plynulý odpor cvičení.Technický popis:

pevné plastové úchopy s pěnovým povrchem
textilní rukáv
materiál se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu
střední obtížnost cvičení
odpor: 2 kg
délka: 130 cm
průměr: 10 mm
síla materiálu: 2 mm
materiál: TPR, PP
využití: efektivní posílení celého těla, vhodné pro protažení před i po tréninku
cena za jeden kus
nízká hmotnost