fit-machine.cz

Hrazda na žebřiny inSPORTline Dremar 80 cm

Hodně žádaný produkt Hrazda na žebřiny inSPORTline Dremar od našeho předního výrobce Insportline pohodlně získáte právě teď v naší nabídce opravdu levně. Akční cena od 1 990 Kč.
EAN: 5904730068932
Hrazda na žebřiny inSPORTline Dremar

Hrazda na žebřiny z bukového dřeva speciálně vyrobená pro žebřiny Dremar o šířce 80 cm!. Pokud máte doma žebřiny, hrazda inSPORTline Dremar 80 cm jednoznačně rozšíří váš tréninkový repertoár! Díky této vychytávce skvěle procvičíte a posílíte paže i záda prostřednictvím shybů a přítahů. Cviky si navíc můžete usnadnit pomocí gumových pásů, které poskytují odpor a snižují zvedanou hmotnost, takže usnadňují tyto náročné cviky i pro úplné začátečníky. Pokud se vám naopak zdají cviky příliš jednoduché, můžete zkusit zátěže na tělo. Posilovat můžete i břišní svalstvo a příčky v omezené míře dovolují i trénink prostřednictvím ručkování.

A pokud hrazdu zavěsíte na jednu z nižších příček, můžete z ní pro své děti vytvořit praktický stoleček! Stačí na ni nasadit stůl k žebřinám inSPORTline Dremar 80!

Hrazda je vyrobena z kvalitního dřeva, takže je velmi pevná a zároveň designem dokonale ladí s žebřinami série Dremar. Závěsný mechanismus funguje jednoduše a na žebřiny není třeba nic šroubovat. Hrazda na žebřiny inSPORTline Dremar vám pomůže posilovat vlastní hmotností i z pohodlí domácího prostředí!Technický popis:

pevná konstrukce z kvalitně zpracovaného bukového dřeva
snadné nasazení na žebřiny
vhodné pro profilované žebřiny Dremar
rozměry: 72,8 x 52,3 x 50,2 cm
nosnost: 100 kg
vhodná pro žebřiny Dremar 200×80 a Dremar 215×80
sada šroubů součástí balení