fit-machine.cz

Hrazda na žebřiny inSPORTline Steadyline 65 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Hrazda na žebřiny inSPORTline Steadyline 65 od dodavatele se skvělou pověstí Insportline můžete pořídit tady a teď extra se slevou. Právě teď za cenu 1 790 Kč.
EAN: 5904012745032
Hrazda na žebřiny inSPORTline Steadyline

Hrazda speciálně vyrobená pro žebřiny Steadyline o šířce 65 cm!. Pokud máte doma žebřiny, hrazda inSPORTline Steadyline 65 cm jednoznačně rozšíří váš tréninkový repertoár! Díky této vychytávce skvěle procvičíte a posílíte paže i záda prostřednictvím shybů a přítahů. Cviky si navíc můžete usnadnit pomocí gumových pásů, které poskytují odpor a snižují zvedanou hmotnost, takže usnadňují tyto náročné cviky i pro úplné začátečníky. Pokud se vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, můžete zkusit zátěže na tělo. Posilovat můžete i břišní svalstvo a příčky v omezené míře dovolují i trénink prostřednictvím ručkování.

A pokud hrazdu zavěsíte na jednu z nižších příček, můžete z ní pro své děti vytvořit praktický stoleček! Stačí na ni nasadit stůl k žebřinám Steadyline 65 cm!

Hrazda je vyrobena z kvalitního dřeva, takže je velmi pevná a zároveň designem dokonale ladí s žebřinami série Steadyline. Závěsný mechanismus funguje jednoduše a není na něm třeba nic šroubovat. Hrazdu navíc můžete zavěsit na libovolnou příčku. Hrazda na žebřiny inSPORTline Steadyline vám pomůže posilovat vlastní hmotností i z pohodlí domácího prostředí!Technický popis:

pevná konstrukce z kvalitně zpracovaného dřeva
snadné nasazení bez nutnosti montáže
možnost zavěšení za jakoukoliv příčku
rozměry: 56,8 x 52,3 x 50,2 cm
nosnost: 100 kg
vhodná pro žebřiny Steadyline 195×65 cm a 220×65 cm
lze použít se stolem na žebřiny Steadyline 65 cm
obrázek je pouze ilustrační