fit-machine.cz

Instantní nápoj Nutrend Carbodrinx 1000 g citron

Kvalitní a oblíbený produkt Instantní nápoj Nutrend Carbodrinx od značky s dlouholetou tradicí Nutrend můžete najít právě teď u nás za nejnižší cenu. Právě teď za cenu 249 Kč.
EAN: 8594073174376
Instantní nápoj Nutrend Carbodrinx 1000
Ověřit dostupnost »
Značka: Nutrend
249 279 Kč Sleva -10%

Pestrý zdroj sacharidů jak pro rychlou využitelnost, tak i pro pozvolné uvolňování energie.. Instantní nápoj Nutrend Carbodrinx Obsahuje pestré zdroje sacharidů jak pro rychlou využitelnost, tak i pro pozvolné uvolňování energie.

5 zdrojů sacharidů (maltodextrin, fruktóza, sacharóza, glukóza, isomaltulóza) vám dodají energii a pomůžou s regenerací po intenzivním fyzickém výkonu. Vitamíny skupiny B zase pomůžou snížit pocity únavy a vyčerpání a zároveň podpoří optimální energetický metabolismus.

Carbodrinx je pro sportovce jedinečný také díky přidaným antioxidantům vitamínům C, E a aminokyselinám L-arginine a L-glutamine. Carbodrinx se vám bude hodit zejména při objemových fází, při intenzivních aktivitách nebo po vyčerpávajících trénincích.

Benefity:

5 zdrojů sacharidů pro ještě lepší dodání energie
PalatinoseTM  – pozvolné uvolňování energie
L-arginine
L-glutamine
antioxidanty vitamín C a E
vitamíny skupiny B  

Sacharidy

Je to jedna ze tří nejdůležitějších makroživin v naší stravě. Základní rozdělení sacharidů určuje délka jejich řetězce. Označení CUKRY se používá pouze pro monosacharidy a disacharidy, delší řetězce spojených monomerů jsou chápány jako SACHARIDY. Pro naše tělo jsou cukry nejlépe dostupný zdroj energie, a proto je vhodné myslet na jejich doplňování při intenzivnější čí dlouhodobější aktivitě. Věděli jste, že u dospělého člověka spotřebuje mozek okolo 120g glukózy za den?

Chrom

Řada potravin obsahuje stopové množství chromu. Mezi přírodní zdroje patří například maso, červená řepa, kvasnice, pivo, mléčné výrobky nebo hrubá obilná mouka. Chrom účinkuje společně s insulinem a je důležitý pro schopnost organismu využít cukr. Napomáhá tedy k udržení optimální hladiny glukózy v krvi a další jeho užitečná vlastnost je i podpora správného metabolismu makroživin.

Antioxidanty

Věděli jste, že oxidační stres má na naše tělo negativní vliv? Může být vyvolán řadou onemocnění, ale i kouřením či alkoholem. Vzniká nadměrnou produkcí nebo nedostatečným odstraňováním volných radikálů. Proto je třeba mít silnou přirozenou antioxidační ochranu. Před poškozením buněk volnými radikály nám mohou být nápomocni antioxidanty jako například vitamín C a E.

Doporučené dávkování: Pro dlouhotrvající intenzivní fyzický výkon rozmíchejte dávku 90 g v 500 ml vody. Doporučeno zapíjet vodou! Pro krátké sportovní aktivity o nižší intenzitě nebo při silových sportech rozmíchejte 45 g v 300-500 ml vody. Maximálně 4 dávky (4 x 90 g) za den. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití: 1 mírně navršená odměrka = cca 30 g. Dávku intenzivně rozmíchejte pomocí šejkru. Po otevření skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, s cukry. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.Složení:

příchuť citron: maltodextrin, fruktóza, sacharóza, glukóza, 3 % isomaltulóza – PalatinoseTM (je zdrojem fruktózy a glukózy), regulátor kyselosti kyselina citronová, citronan sodný, aroma, L-glutamin, chlorid sodný, L-arginin, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, vitaminový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), barvivo beta karoten, mléčnan chromitý. Může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.

příchuť meloun: maltodextrin, fruktóza, sacharóza, glukóza, 3 % isomaltulóza – PalatinoseTM (je zdrojem fruktózy a glukózy), aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, citronan sodný, L-glutamin, chlorid sodný, L-arginin, koncentrát z červené řepy, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, vitaminový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), mléčnan chromitý. Může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.

Nutriční hodnoty:

 
45 g
90 g
4 x 90 g (360 g)

Energetická hodnota
727 kJ/171 kcal
1454 kJ/342 kcal
5814 kJ/1368 kcal

Tuky
0 g
0 g
0 g

  z toho nasycené mastné kyseliny
0 g
0 g
0 g

Sacharidy
41,5 g
83 g
332 g

  z toho cukry
15,5 g
31 g
124 g

Vláknina
0 g
0 g
0 g

Bílkoviny
0,7 g
1,4 g
5,6 g

Sůl
0,45 g
0,9 g
3,6 g

Chrom
6 µg = 15 %*
12 µg = 30 %*
48 µg = 120 %*

Sodík
175 mg
350 mg
1 400 mg

L-Arginin
200 mg
400 mg
1 600 mg

L-Glutamin
250 mg
500 mg
2 000 mg

Vitamin C
16 mg
32 mg
128 mg

Vitamin E
2,4 mg
4,8 mg
19,2 mg

Niacin (Vitamin B3)
3,2 µg