fit-machine.cz

Integrální dětská přilba Kellys Sprout 022 Anthracite-Red

Tento oblíbený produkt Integrální dětská přilba Kellys Sprout od přední společnosti Kellys jednoduše můžete pořídit zrovna za nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 1 290 Kč.
EAN: 8585053820192
Integrální dětská přilba Kellys Sprout 022
Ověřit dostupnost »
Značka: Kellys
1 290 1 690 Kč Sleva -23%

Integrální přilba s odnímatelnou bradovou částí – dvě přilby v jedné, 13 ventilačních otvorů, jednoduché nastavení velikosti.. Přilba Kellys Sprout je integrální dětská helma typu full-face – navržena pro divoké děti, které rády zkoumají svět na dvou kolech. Výborná ochrana celé hlavy, kterou tato helma poskytuje, udrží v klidu i ty nejopatrnější a nejobezřetnější rodiče. Bradová část může být odstraněna, a tak dostanete klasickou cyklo přilbu během pár vteřin – a to za cenu jedné helmy.

Přilba má 13 otvorů navržených na efektivní odvětrání. Uchycení přilby na hlavě je zajištěno nastavovacím systémem s velkým kolečkem, kterým mohou snadno otáčet i rodiče. Výhodou je v neposlední řadě i příjemná antibakteriální výstelka. Reflexní nálepky pak nabízí zvýšenou viditelnost jezdce za zhoršených světelných podmínek.Technický popis:

integrální přilba s odnímatelnou bradovou částí a kšiltem
reflexní nálepky
in-mold technologie
13 ventilačních otvorů
nastavovací systém s velkým kolečkem
antibakteriální výstelka
odnímatelné vnitřní polstrování