fit-machine.cz

Jóga blok inSPORTline Corky

Tento vynikající výrobek Jóga blok inSPORTline Corky od předního výrobce Insportline lze sehnat u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní za 359 Kč.
EAN: 8596084082367
Jóga blok inSPORTline

Užší tuhá cihlička z ekologického materiálu, stabilní, vhodné pro protažení zad, rukou a nohou, oživení a zpestření cviků.. Jóga blok inSPORTline Corky je praktická pomůcka pro cvičení jógy, někdy také známá jako jóga cihlička. Slouží především pro protahování rukou, nohou a zad, nebo dosažení takových poloh, které by bez ní nebyly možné. Slouží rovněž jako pomůcka, díky které se dají některé cviky obměnit nebo ztížit. Jóga cihlička Corky je vhodná rovněž pro těhotné ženy, které chtějí cvičit a potřebují si napomoci.

Cihlička je vyrobena z ekologického korkového materiálu – její používání tak koresponduje s filosofií jógy. Díky tomuto materiálu je velmi pevná a tvrdá, ale zároveň příjemná na ohmat. Je i těžší než pěnové bloky, a proto je vhodný tam, kde od něj cvičenec vyžaduje vyšší stabilitu. Pro tyto vlastnosti je jóga blok inSPORTline Corky oblíbenou pomůckou pro milovníky jógy nebo pro ozvláštnění a zefektivnění klasických cviků.Technický popis:

jóga cihlička
tuhý materiál
skladná pomůcka
vhodné pro protahování a obměnu či ulehčení cviků
materiál: korek (eco-friendly materiál)
rozměry: 7,5 x 15 x 23 cm
hmotnost: 800 g