fit-machine.cz

Koloběžka Spartan Extreme Stunt

Tento nejprodávanější produkt Koloběžka Spartan Extreme Stunt od skvělé značky Spartan jednoduše můžete najít aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 2 290 Kč.
EAN: 9001741022895
Koloběžka Spartan Extreme
Ověřit dostupnost »
Značka: Spartan
2 290 2 590 Kč Sleva -11%

Koloběžka s BMX rukojetí, z leteckého hliníku pro lehkost a odolnost, ložiska ABEC 9.. Koloběžka Spartan Extreme Stunt je koloběžka vyrobená z leteckého hliníku s bezzávitovým hlavovým složením. Je vhodná především pro freestyle a určena dětem od osmi let.

Koloběžka je vybavena velmi tichou nášlapnou FLEX brzdou. Rám z leteckého hliníku zaručuje vysokou odolnost při každém dopadu a nízká hmotnost zároveň umožňuje snadné ovládání při provádění triků.

Jednodílná řídítka mají BMX provedení, což napomáhá k ještě vyšší odolnosti celé konstrukce. Protiskluzový povrch gripů a desky, nebo PU kolečka o průměru 100 mm patří mezi nedílnou součást koloběžky. Kvalitní zpracování koloběžky Spartan Extreme Stunt podtrhují vysokorychlostní odlehčená ložiska ABEC 9 Carbon.

Pro bezpečné použití doporučujeme při jízdě používat prvky bezpečnostní ochrany, jako je přilba a chrániče.Technický popis:

freestylová koloběžka
otáčivá řidítka o 360°
limitovaná edice vyrobená z leteckého hliníku
BMX rukojeť
bezzávitové hlavové složení 
doporučená minimální výška jezdce: 130 cm
brzda: FLEX (velmi tichá)
výška řídítek: 50 cm nad objímkou, 80 cm celková
šířka řídítek: 49 cm
kompresní systém: ICS
kolečka: PU 100 mm
ložiska: ABEC 9 Carbon 
rozměry stupátka: 48 x 11 cm
nosnost: 100 kg
hmotnost: 3,7 kg
vhodné pro děti od 8 let