fit-machine.cz

Koloběžka Yedoo RunRun Mula 20/16″ modrá

Unikátní produkt Koloběžka Yedoo RunRun Mula 20/16" od přední společnosti Yedoo jde koupit momentálně na našich stránkách za akční cenu! Právě teď za cenu 7 590 Kč.
EAN: 8595142610290
Koloběžka Yedoo RunRun Mula 20/16"
Ověřit dostupnost »
Značka: Yedoo
7 590

Koloběžka s nastavitelnou výškou řídítek, přední i zadní brzda, nafukovací kola pro náročnější terén, nízká hmotnost, vysoká nosnost.. Koloběžka Yedoo RunRun Mula je novým přírůstkem ve stáji odolných a vytrvalých strojů, které unaví i doprovodné vozidlo. Obratně Vás protáhne jakýmkoliv městským off-roadem i dopravou a za branami už pádí úplně bez zábran. Ať už vyrážíte na trh, do komunitní zahrady nebo na palouk, Mula je dostatečně rychlá a současně skladná. Poměr hmotnosti, spolehlivých komponentů a skvělé manévrovatelnosti z ní dělá skvělého a dlouholetého společníka.

Koloběžka Yedoo RunRun Mula disponuje pevným ocelovým rámem, bezpečným protiskluzovým stupátkem a integrovaným stojánkem. Skvělou technickou vychytávkou je dvoupolohová zadní vidlice, která umožňuje úpravu světlé výšky a přizpůsobení koloběžky aktuálnímu terénu. Samozřejmostí jsou kvalitní nafukovací pneumatiky Kenda na zdvojených hliníkových ráfcích, náboje s průmyslovými ložisky, ergonomická madla a nadstandardně kompaktní rozměry.

Bezpečnost je zajištěna spolehlivými čelisťovými brzdami Tektro na předním i zadním kole. I přes ocelový rám je celková hmotnost koloběžky pouze 9,8 kg. Díky tomu a kombinaci předního 20″ a zadního 16″ kola se velmi dobře ovládá a jízda není namáhavá. Koloběžka Yedoo RunRun Mula je vhodná pro jezdce s výškou nad 150 cm a s nosností 150 kg ji využije opravdu každý.Technický popis:

rám
Yedoo Hi-ten ocel

vidlice
Yedoo Hi-ten ocel

představec
ZOOM alloy

hlavové složení
Neco alloy 1 1/8″ závitové

řídítka
Yedoo Cross alloy

madla
ergonomická, s aretací proti protáčení

brzdové páčky
TEKTRO alloy

brzdy
2x „V“ TEKTRO alloy

kola
20″/16″

ráfky
HJC alloy s dvojitou stěnou + CNC frézované brzdné plochy

náboje
NOVATEC alloy

ložiska
průmyslová

rychloupínací páčky (přední/zadní)
ano/ano

pneumatiky (přední/zadní)
KENDA 20×1,75/16×1,75 / INNOVA **

max. nahuštění (přední/zadní)
4,6 bar/4,6 bar

stojánek
Yedoo středový integrovaný

příprava pro držák lahve (závity 2x M5, rozteč 64 mm)
2x

hmotnost (vč. stojánku/bez)
10,1/9,8 kg

délka
145 cm

stupátko
40 cm

výška řídítek
95 – 101 cm

šířka řídítek
64 cm

světlá výška (horní/dolní pozice)
4,5/6,5 cm

výška stupátka nad zemí (horní/dolní pozice)
8/10 cm

min. doporučená výška jezdce
150 cm

nosnost
150 kg

** U vybraných modelů využívá Yedoo dva různé druhy pneumatik na stejné výkonnostní úrovní – KENDA a INNOVA. Z provozních důvodů není možné přesně určit, jakou značkou plášťů budou koloběžky vybaveny.