fit-machine.cz

Kosmetický přístroj na obličej inSPORTline Milva

Tento neodolatelný produkt Kosmetický přístroj na obličej inSPORTline od předního výrobce Insportline snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Akční cena 1 090 Kč.
EAN: 8596084130877
Kosmetický přístroj na obličej

3D masážní váleček s funkcí EMS a vysokofrekvenčními vibracemi. Uvolnění namožených svalů, pozvednutí kontur obličeje a zároveň příjemný relax.. Kosmetický přístroj na obličej inSPORTline Milva se solárním panelem se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, dvě vzorované kulaté hlavice dokáží pokožku pořádně promasírovat a uvolnit tak nejen svalstvo, ale i mysl. Masážní přístroj Milva disponuje navíc dvěma funkcemi. Jednou z nich jsou vysokofrekvenční vibrace s frekvencí 8 000 RPM, které zlepšují cirkulaci krve. Druhou funkcí přístroje je EMS neboli elektrická stimulace svalů, která stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k účinné masáži a zároveň se zvyšuje pružnost pokožky a vyhlazují se její nedokonalosti. U obou funkcí si navíc můžete nastavit intenzitu a to hned v 6 stupních, takže si každý uživatel vybere přesně to pravé, co zrovna potřebuje.

Dvě hlavice 3D válečku mezi sebe vtáhnou kůži a promasírují svaly pod ní. Díky tomu se svaly příjemně uvolní a dojde k prokrvení tkání. Zároveň při tlaku/tahu směrem nahoru dochází k pozvedání kontur obličeje. Pravidelnou masáží docílíte mimo jiné i pevnější pokožky. Konstrukce přístroje Milva je vhodnější pro masáž středních a větších svalů – obličej, šíje, paže, lýtka, stehna, boky. Krásný elegantní design je už jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Jakmile objevíte kouzlo našich masážních přístrojů, nebudete je chtít dát z ruky! 

Použití

Na pokožku naneste olejíček, krém či jiný kosmetický prostředek a pořádně ho dlaněmi rozetřete. Zapněte přístroj spodním tlačítkem. Přednastaveny jsou obě funkce na nejnižší úrovni. Tlačítky + a – si nastavíte intenzitu funkcí. Pokud chcete přístroj používat pouze s jednou funkcí, stiskněte opakovaně tlačítko „M“ a vyberte si EMS či VIB a následně si můžete zvolit stupeň intenzity.

Na váleček příliš netlačte, masáž by měla být příjemná! Pokud chcete začít masáží obličeje, masírujte od středu brady tahem po čelisti až k uchu. Opakujte pohyb alespoň 5x a následně promasírujte druhou stranu čelisti. Řiďte se pravidlem, že vždy válečkem přejíždíte směrem nahoru. Přiložte váleček jednou masážní hlavicí ke koutku nosu a opět masírujte tahem po lícní kosti nahoru až k uchu. Oblast obočí masírujte tlakem od kořene nosu. Jako poslední krok masáže obličeje se věnujte čelu, které bývá velmi často problematickou částí vzhledem k vyšší tvorbě potu a následnému ucpávání pórů. Čelo začínejte masírovat od kořene nosu směrem nahoru. Můžete se tahem vracet zpátky ke kořenu nosu. Takto pokračujte do stran po celém čele. Následně můžete přejí k masáži jakékoliv části těla – šíje, paže, břicho, prsa, boky, lýtka. Díky velkým masážním hlavicím krásně promasírujete i velké svaly jako například svaly stehenní. Po masáži očistěte hlavice kosmetickým ubrouskem. 

Náš tip: při tlaku se snažte přístroj mít více kolmo k pokožce a naopak při tahu přístroj na pokožku skoro položte.

Technický popis: 

skladná masážní pomůcka
jednoduché užívání
funkce vibrací a EMS (elektronické stimulace svalů)
nastavení šesti úrovní intenzity
bezbolestná, ale zároveň intenzivní masáž svalů obličeje i celého těla
vhodný pro střední a velké svaly
zvyšuje účinnost kosmetických prostředků
redukuje vrásky a nedokonalosti pleti
zmírňuje bolesti svalů
zrelaxuje jak tělo, tak i mysl
stylový design
nízká hmotnost
plně bezdrátový
doba nabití: 3 hodiny
doba provozu na jedno nabití: 2 hodiny
rozměry: d16 x š8,5 x v5 cm
hmotnost: 145 g
materiál: ABS + galvanické pokovování