fit-machine.cz

Lavice na skoky inSPORTline CF050 76 cm

Výjimečný a žádaný produkt Lavice na skoky inSPORTline CF050 od této skvělé značky Insportline snadno můžete najít u nás za parádní cenu. Výhodně za 3 190 Kč.
EAN: 8595153695293
Lavice na skoky inSPORTline CF050

Vysoká lavice na použití ven i dovnitř, jeden kus, vhodné k rozvoji síly, protiskluzový povrch.. Lavice na skoky inSPORTline CF050 76 cm je vhodná k používání u široké škály tréninků. Jedna nebo více lavic se převážně využívají na rozvoj explosivní (výbušné) síly, která vyvíjí úsilí buď na celé tělo, nebo na jednotlivé partie – je ideální pro plyometrický trénink.

Lavici na skoky inSPORTline CF050 ocení jak rekreační či profesionální sportovci, tak trenéři, kteří trénují své svěřence. Lavice jsou také často zakomponovány do kruhového tréninku, který se stává poslední dobou stále oblíbenější. Odolný ocelový materiál zaručuje nosnost až 120 kg.

Horní část lavice je pokryta gumovým protiskluzovým materiálem pro vyšší stabilitu při skocích. Mezi další přednosti pak ještě patří speciální nátěr konstrukce, který zabrání vzniku škrábanců a odřenin. 
 Technický popis:

určené k rozvoji explosivní (výbušné) síly, pro plyometrický trénink
možnost používání venku i v tělocvičně
vhodné i k zakomponování do kruhového tréninku
stabilní a pevná konstrukce
gumová protiskluzová horní vrstva
speciální povrchová úprava proti oděrům 
rozměry: š48 x v76 cm
materiál: ocel 
nosnost: 120 kg
cena za 1 ks