fit-machine.cz

Lavinový batoh Mammut Light Removable Airbag 3.0 30l 020 Graphite

Zlevněný produkt Lavinový batoh Mammut Light Removable Airbag 3.0 30l od kvalitního výrobce Mammut pohodlně seženete již dnes levně. Aktuálně v akci od 11 790 Kč.
EAN: 7613357772440
Lavinový batoh Mammut Light Removable Airbag 3.0
Ověřit dostupnost »
Značka: Mammut
11 790 15 990 Kč Sleva -26%

Ultra lehký batoh s airbagem, který vám může zachránit život. Lehký, pohodlný, propracovaný úložný prostor, spousta ok a popruhů k připnutí důležitého náčiní.. Lavinový batoh Mammut Light Removable Airbag 3.0 30l je skialpový batoh s jedinečným systémem, který vám výrazně zvýší šanci na přežití, pokud dojde k tomu nejhoršímu a strhne se s vámi lavina. Airbag v horní části batohu se nafoukne během pouhých 3 sekund.

Díky svému objemu 150 litrů vám výrazně pomůže udržet se na povrchu a po lavině sjet aniž byste zapadli. Airbag nijak nepřekáží v pohybu a neomezuje ve výhledu. Stále tak máte šanci lavině ujet, což je samozřejmě ta lepší varianta. Batoh je opatřen spouštěcí rukojetí, která se dá složit a založit do ramenního popruhu pro bezpečný transport a bezpečnostním popruhem do rozkroku, který zabraňuje svlečení batohu. Celý airbagový systém (airbag, tlaková láhev, spouštěcí rukojeť) je v případě potřeby odnímatelný. Neváží však mnoho (cca 1 kg), takže i s ním bude nošení batohu pohodlné.

Mammut Light Removable Airbag 3.0 30l je svou velikostí a minimální hmotností ideální na jednodenní túry. Má samozřejmě vše, co klasický skialpový batoh potřebuje – pohodlný design, propracovaný systém kapes a řadu možností k uchycení výbavy. Nošení batohu je velice pohodlné díky tepelně tvarovanému zádovému systému. Dokonalé rozložení hmotnosti zajišťuje hliníkový rám.

Kromě prostorné hlavní přihrádky najdete na batohu i další strategicky umístěné kapsy (na odnímatelném bederním pásu nebo přední kapsa pro lavinové vybavení). Nechybí možnost připnutí lyží, snowboardu, cepínu nebo trekingových holí. Jedná se zkrátka o praktický batoh ideální pro skialpinismus nebo freeriding, který vám v krajních situacích může dokonce zachránit život.

Airbag, který může zachránit život

Nafoukne se během tři sekund a výrazně vám pomůže udržet se na povrchu, pokud se s vámi utrhne lavina.

Perfektně uspořádaný úložný prostor

Kromě prostorné hlavní přihrádky najdete na batohu i další, strategicky umístěné kapsy – na odnímatelném bederním pásu nebo přední kapsu pro lavinové vybavení.
 

S sebou vše, co potřebujete

Nechybí možnost připnutí lyží nebo snowboardu, cepínu nebo trekingových holí a dalšího horolezeckého materiálu.

 Technický popis:

integrovaný Airbag systém
tepelně tvarovaný zádový systém V-Frame
hliníkový rám pro optimální rozložení hmotnosti
odnímatelný bederní pás s kapsou
přední kapsa pro lavinové vybavení
možnost diagonálního připnutí lyží
možnost uchycení snowboardu
možnost uchycení cepínu/holí
bederní pás s integrovanými oky pro uchycení lezeckého materiálu
boční kompresní popruhy
kompatibilní s vodním vakem
SOS instrukce uvnitř batohu
hmotnost: 2,19 kg (1,05 kg samotný batoh)
rozměry: 61 x 28 x 25 cm
objem: 30 litrů
objem s airbagovým systémem: 28 litrů
objem airbagu: 150 litrů
upozornění: součástí balení NENÍ zásobník sloužící k nafouknutí airbagu